SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Májové premiéry na HBO v ponuke balíkov SWAN MULTIMEDIA

Prehľad filmových noviniek z balíka HBO a Domáce kino za akciovú cenu spestrí originálna životopisná dráma a sci-fi.

 

Liberace, skutočný príbeh slávy vo vašej televízií

 

Filmový kanál HBO uvádza v rámci májových premiér americkú životopisnú drámu Liberace! (Behind the Candelabra), ktorá vlani slávnostne zakončila karlovarský festival. Jej titulnou postavou je populárny klavirista Valentino Liberace (1919 – 1987), ktorý okúzľoval publikum svojimi neskutočnými vystúpeniami. Retro s extravagantnou výpravou a blyšťavými kostýmami, ktoré vyjadrujú muzikantovu záľubu v provokatívnej okázalosti, sa sústreďuje na jeho utajovaný homosexuálny vzťah s mladíkom Scottom Thorsonem (Matt Damon). Líči búrlivé peripetie ich päťročnej známosti, ktorú poznamenala mladíkova žiarlivosť a aj jeho postupný pád do drogovej závislosti. Tiež ukazuje rozchod nevyrovnaného páru, ktorý vyvrcholil škandálnou súdnou dohrou...

 

 

Film Liberace! Vznikol v produkcii HBO a natočil ho renomovaný režisér Steven Soderbergh – autor hitov Erin Brockovich, Traffic – nadvláda gangov, či série Dannyho parťáci, ale aj pozoruhodných nízkorozpočtových projektov typu Bublina. Retro Liberace! pojal ako dravú estrádu v štýle vystúpenia jeho protagonistov ( v temperamentnom podaní Michaela Douglasa). Podtext dobového príbehu – spestreného chytľavými songami – ponúka úvahu o relativite hraníc medzi teatrálnou zábavou a pochybným gýčom.

 

Elysium, postapokalyptické sci-fi s Mattom Damonom

 

Medzi májovými nedeľnými premiérami na filmovom kanáli HBO sa objavuje aj sci-fi Elysium, ktoré režíroval juhoafrický hitmaker Neil Blomkamp (autor uznávaného hororu District 9). Toto turbulentné dobrodružstvo sa zahráva s myšlienkou presídlenia mocných a bohatých zo zdevastovanej Zeme do oázy luxusu.

 

 

Na orbitálnom komplexe Elysium panuje pohodlie, dokonalá zdravotnícka starostlivosť, ktoré sú však vykúpené každodenným utrpením utláčaných Pozemšťanov. Jedným z nich je tiež outsider Max (hrá ho Matt Damon), ktorý po nehode v továrni smrteľne ochorie z ožiarenia. Muž, ktorému do smrti zostávala sotva päť dní, chce preniknúť do prísne stráženej enklávy, kde by sa mohol vyliečiť. Jeho zámer sa podarí vďaka kamarátom z odbojového hnutia. Proti sebe má však bezohľadnú ministerku (v podaní slávnej Jodie Fosterovej), ktorá sa v záujme udržania zvráteného poriadku nezastaví pred ničím...Snímok o večnom boji dobra so zlom ťaží z efektných trikov, ale aj z existencie charizmatického zloducha.

 

Zabavte sa s HBO za akčnú cenu

 

Balíky HBO a Domáce kino si môžete teraz získať za špeciálnu akciovú cenu. Balík HBO za 7,49 € a za 9,99 € dostanete balík Domáce kino. Balíky si môžete jednoducho aktivovať telefonicky na čísle 0650 123 456 alebo na predajnom mieste SWANu.

 

Ešte viac zábavy vám želá SWAN.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií