SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

LTE internet už nie je len v mobile. TO.doma môže poháňať aj domácu Wi-Fi

S pojmom LTE sa stretávame najčastejšie v súvislosti s mobilnými operátormi. Takmer každý vie, že logo LTE – alebo 4G v hornej časti displeja – mu zabezpečí naozaj rýchle surfovanie na webe a bleskové načítanie obsahu všetkých aplikácií.

Táto postupnosť je jasná: 4G, 3G, 2G a rýchlosť vášho pripojenia postupne klesá. LTE internet sa však zďaleka netýka len našich smartfónov. Vedeli ste, že môže využívať aj u vás doma?

LTE anténa na streche, klasický Wi-Fi router v obývačke

SWAN na základe LTE technológie pripravil službu bezdrôtového internetu TO.doma, ktorá nie je závislá na klasickej káblovej infraštruktúre.

Nepotrebujete teda ani optiku, ani žiadnu telefónnu linku, či káble vedúce k vášmu domu. Napriek tomu však získate pripojenie s rýchlosťou až do 70 / 5 Mbit/s, ktoré sa bežnému optickému pripojeniu spoľahlivo vyrovná.

TO.doma ceny

Namiesto vášho mobilu bude LTE signál prijímať malá anténa namontovaná na streche alebo fasáde domu. Z nej už povedú káble do Wi-Fi routera priamo vo vašej obývačke, takže na domácu sieť budete môcť pripojiť všetky počítače, tablety alebo mobily rovnako ako pri iných poskytovateľoch.

A keďže TO.doma predstavuje alternatívu ku klasickému internetu, okrem vysokej rýchlosti získate aj neobmedzený objem prenesených dát.

Takéto riešenie je ideálne pre každého, kto nebýva v pokrytí optického internetu, no naďalej chce stabilné a bezproblémové pripojenie od overeného poskytovateľa.

TO.doma Wi-Fi

Internet pre každého

Rozdiel medzi domácim LTE internetom a klasickou optikou tak prakticky nespoznáte. Neobmedzený internet TO.doma s rýchlosťou až do 70 / 5 Mbit/s dostanete od SWANu bez zbytočných mesačných poplatkov za prenájom zariadenia a za kompletnú inštaláciu naším technikom zaplatíte len symbolické jedno euro.

Aby nebol príjem signálu ničím rušený, SWAN využíva pre šírenie TO.doma licencované pásmo s frekvenciou 3,7 GHz - teda úplne inou, než používajú mobilní operátori.  TO.doma je aktuálne dostupné vo viac než 300 mestách a obciach na celom Slovensku.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií