SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

LTE internet TO.doma rozširuje svoju dostupnosť. Už 350 miest a obcí na Slovensku!

Ak uvažujete, ako svoju domácnosť pripojiť na rýchly a neobmedzený internet, SWAN vám ponúka novú možnosť. Internet TO.doma je totiž dostupný v ďalších nových lokalitách. Bezproblémové pokrytie si už aktuálne užívajú obyvatelia viac než 350 miest a obcí na celom Slovensku.

Rýchle a neobmedzené pripojenie na doma

TO.doma je ideálne pre každého, kto potrebuje internet, na ktorý pripojí všetky svoje zariadenia, rovnako ako aj počítače, mobily alebo tablety svojich detí.

Každý z programov LTE internetu TO.doma je dátovo neobmedzený. Sťahovať môžete toľko gigabajtov, koľko len budete chcieť. Takéto pripojenie môžete mať už od 9,99 eur mesačne!

Internet na doma

Samozrejme, podceniť nemožno ani rýchlosť sťahovania dát, aby ste si pozreli akýkoľvek film v tom najvyššom rozlíšení. Vyššie balíčky TO.doma ponúkajú maximálnu rýchlosť sťahovania až do 70 Mbit/s, ktorá je plne porovnatelná s optickým internetom vo veľkých mestách.

Rýchlosť internetu

Porovnanie rýchlosti optického internetu a balíkov TO.doma

Mnohí obyvatelia menších obcí a novovybudovaných okrajových častí miest však vedia, že optika zďaleka nie je dostupná všade. LTE internet TO.doma práve tieto lokality pokrýva licencovaným pásmom s frekvenciou 3,7 GHz.

Postačí vám tak priama viditeľnosť na ktorýkoľvek z vysielačov SWAN-u a inštalácia malej prijímacej antény na strechu, ktorú technik zvládne do niekoľkých minút. Vy uvidíte iba bežný Wi-Fi router vo svojej obývačke. Zriaďovací poplatok za toto všetko je len 1 euro.

Hneď potom bude môcť vaše nové pripojenie využívať celá rodina.

Už v 350 lokalitách SR a s výraznou letnou zľavou

Keďže TO.doma využíva iné LTE pásmo než SIM karta vo vašom mobile, na presnejšie overenie dosahu vo vašej lokalite použite tento formulár. Júlové rozšírenie myslelo aj na obce ako Beharovce, Dolný Lieskov, Dudince, Giraltovce, Horný Lieskov, Sverepec či Terany.

LTE Internet TO.doma

Navyše, ak si svoj nový internet objednáte cez e-shop s viazanosťou na 24 mesiacov, získate prvé dva mesiace úplne ZADARMO.

 




 


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií