SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Leto s appkou? Prečo nie!

Blíži sa dovolenková sezóna a s ňou spojené rôzne aktivity a výlety. Aj napriek tomu nezmeškajte svoje obľúbené filmy, športové prenosy či iné relácie! S appkou SWAN MULTIMEDIA to bude jednoduché.

 

Sleduj digitálnu televíziu kdekoľvek na Slovensku. Aj so 7 dňovým archívom.

Mobilná aplikácia SWAN MULTIMEDIA  umožňuje kdekoľvek na území SR sledovať živé vysielanie vybraných TV kanálov, či už ste majiteľom smartfónu alebo tabletu s iOS, Androidom alebo Windows Phone. Navyše, vďaka TV archívu získate mobilný prístup k vysielaniu za posledných 7 dní. Môžete tak sledovať svoj obľúbený program kedykoľvek sa vám zachce.

V prípade, že nestihnete dopozerať film, seriál, rozprávku či správy, nevadí! Uložte si reláciu do "rozpozeraných" a dopozoerajte ju neskôr doma na svojej digitálnej TV. Aj takúto možnosť vám ponúka aplikácia SWAN MULTIMEDIA.

 

Ako si aktivovať aplikáciu SWAN MULTIMEDIA?

Aplikácia je určená pre všetkých zákazníkov, ktorí využívajú službu digitálna televízia SWAN MULTIMEDIA. Aktivovať si ju môžete v menu vašej digitálnej TV. Najprv si však stiahnite samotnú aplikáciu vo vašom online obchode - AppStore, Windows Store, Google Play, alebo priamo na niektorom z uvedených QR kódoch:

Následne stačí vykonať 3 jednoduché kroky, a to v menu digitálnej TV:

  1. zvoľte možnosť "Mobilné zariadenia", resp. "Prenosné zariadenia"
  2. červeným tlačidlom vyberte "Vložiť zariadenie" a
  3. potvrďte červeným tlačidlom - OK.

Aplikácia je určená iba pre zákazníkov, ktorí využívajú digitálnu TV SWAN MULTIMEDIA a je spoplatenná podľa aktuálneho cenníka.

 

Výhody aplikácie

S aplikáciou SWAN MULTIMEDIA máte svoju digitálnu TV vždy so sebou - či už ste na dovolenke, cestujete z práce domov, alebo jednoducho chcete sledovať niečo iné, ako vaša polovička.

Aplikácia umožňuje uloženie relácie do rozpozeraných, čo znamená, že ju môžete dopozerať v pohodlí z domova na svojej digitálnej TV. Má však aj opačnú funkciu, a to dopozerať reláciu na mobilnom zariadení.

Nastaviť si môžete dokonca aj kvalitu videa - vysokú, strednú alebo nízku.

Veľkou výhodou je 7-dňový TV archív, ktorý vám umožní sledovať obľúbené relácie aj 7 dní späť.

Dúfame, že vás aplikácia osloví a budete spokojní pri sledovaní obľúbených relácií kdekoľvek na území SR. Prajeme vám ešte viac letnej zábavy!

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií