SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Letné filmové novinky

Sklameme vás, toto leto nevyjde žiadna Marvelovka. Aj napriek tomu sme našli šesť skvelých filmov, ktoré čakajú len na vás.

Legenda o Tarzanovi
Akčno-dobrodružný film, ktorý pokračuje v slávnom príbehu o mužovi z džungle. Napriek tomu, že už niekoľko rokov žije medzi ľuďmi, musí sa vrátiť naspäť medzi zvieratá, aby oslobodil svoju milovanú Jane. Očakávajte veľa CGI - keď niekto ťaží na starej klasike, vždy ju musí prekonať haldami moderných efektov.


Premiéra je u nás plánovaná na 7.7.

Nezhasínaj
Od producenta filmu V zajatí démonov dostaneme toto leto ďalšiu nočnú moru. Horor bez záplav krvi a odrezaných častí tela. Keď sme si pozreli trailer, na chvíľu sme si neboli istí, či zvládneme celý film:

Premiéra je u nás plánovaná na 21.7.

Učiteľka
Veríme, že konečne poriadna česko-slovenská spolupráca. Raz za niekoľko rokov sa aj našim produkčným spoločnostiam podarí dostať do kín kvalitný snímok a Učiteľka by ním naozaj mohla byť. Zuzana Mauréry a Csongor Kassai v hlavných úlohách sľubujú poriadny herecký zážitok.

Premiéra je u nás plánovaná na 21.7.

Jason Bourne
Matt Damon opäť otvára príbeh o agentovi bez minulosti. Dúfame, že to bude akčná nálož roka a nie len násilné pokračovanie úspešnej série ako Transformers 4.
Novinku režíruje Paul Greengrass, ktorý stojí za všetkými Bournovými filmami po režisérskej aj scenáristickej stránke. Podľa vyjadrení pre médiá, vraj spolu s Mattom dlho hľadali tú správnu zápletku a na prvý pohľad sa im to naozaj podarilo:

Premiéra je u nás plánovaná na 28.7.

Krotitelia duchov
Od tohto skvostu si sľubujeme poriadnu komédiu! Ghost Busters až tridsať rokov ležali v prachu, aby z neho mohol povstať úplne nový film. V podaní štyroch komických žien je pôvodný koncept posadený do šialenej verzie plnej ektoplazmy a slapstick komédie. Trailer vám napovie, čo tým myslíme:

Premiéra je u nás plánovaná na 28.7.

Buchty a klobásy
Jeden nový animovaný film v lete nesmie chýbať. Hlavne jeden z kategórie „viac pre dospelých ako pre deti“, na ktorom sa dá poriadne zasmiať a oddýchnuť si od tých akčných strieľačiek. Uvidíme, ako sa príbehu zo sveta potravín podarí uspokojiť naše nároky. Tešíme sa, ako malé deti ;)

Premiéra je u nás plánovaná na 11.8.

Na ktorej premiére sa stretneme?


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií