SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Kvalitné zdroje najčerstvejších informácií

Na internete je skvelé, že si na ňom každý nájde, čo potrebuje. Zábavu, prácu, tipy, triky a vlastne už úplne všetko, čo vám zíde na um. My sme vybrali najdôležitejšie témy rodinného života a ku každej ponúkame skvelý slovenský portál.


Rodinka.sk (www.rodinka.sk)

Tehotenstvo. Rodičovstvo. Rodina.
Tri slová, no stovky problémov a tisíce otázok. Na portáli Rodinka.sk vám, našťastie, so všetkým poradia! Táto komunita už 16 rokov pomáha rodičom, manželom aj snúbencom prekonávať každodenné problémy.  

Vďaka kvalitným informáciám a skvelým radám si Rodinka vyslúžila dôveru až 350 000 ľudí.  Každý mesiac sem chodia čítať denne aktualizované články, pýtať sa na fórum, nakupovať v e-shope a predávať v bazáre.


Sport7.sk (www.sport7.sk)

Keď deti zaspia a všetky povinnosti sú splnené, môžete si oddýchnuť pri prezeraní aktuálnych športových výsledkov. Alebo prenosov. Alebo článkov. Všetko na jednom mieste – na najväčšom slovenskom športovom portáli.

Sport7.sk ponúka zaujímavé články z vlastnej redakcie, takže sa o svojom obľúbenom klube dozviete vždy niečo zaujímavé. Tiež si môžete na aktuálne zápasy staviť v tipovacej lige a keď ste mimo domu, výsledky si pokojne pozrite v mobile. V Google Play a iStore totiž nájdete vlastnú mobilnú aplikáciu.


 Zdravie.sk (www.zdravie.sk)

Ak nemáte čas lúskať všetky stránky, ktoré vám ponúkame, určite si nájdite chvíľu aspoň na Zdravie.sk. Nájdete na ňom informácie o liekoch, sezónnych problémoch aj vážnych ťažkostiach. Na otázky vo fóre odpovedajú bežní ľudia aj odborníci z lekárskej praxe.

Každý deň si môžete prečítať zaujímavé články o cvičení, strave, intímnom živote a vôbec všetkom, čo sa týka vášho tela a mysle. Nebojte sa, žeby ste im nerozumeli – texty sú písané laicky a veľmi príjemne.
Zdravie.sk si za svoj poctivý obsah vyslúžil vernosť pol milióna Slovákov.


ePhoto.sk (www.ephoto.sk)

Posledný portál je určený výlučne na voľné chvíle s ostrým svetlom a dobrým objektívom.
ePhoto.sk je to správne miesto pre všetkých nadšencov fotografie aj pre fotografov samotných. Ponúka priestor na propagovanie svojich výtvorov, bazár na predaj/kúpu fotografickej techniky a tiež perfektné články.

Dozviete sa v nich o technických novinkách, získate cenné rady a recenzie na rôzne grafické programy. Ak by vám nestačili, vo fóre isto nájdete odpovede na všetky zvyšné otázky.


Ktoré stránky navštevujete kvôli informáciám každý deň?

CTA IMAGE

Chcete od nás dostávať digitálne tipy a vedieť ako prví, čo máme nové?


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií