SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Júnový špeciál s Keirou Knightley na FILMBOX PREMIUM

Jún a začiatok júla budú na FILMBOX PREMIUM patriť herečke Keire Knightley. Pozrieť si budete môcť hneď niekoľko filmov s výborným hereckým obsadením.

 

POKÁNIE

Júnový špeciál s Keirou Knightley začína vo veľkom štýle. Oceňovaná britská dráma Pokánie zaručene uspokojí aj toho najnáročnejšieho diváka. Bujná fantázia a nezrelosť trinásťročnej Briony Tallisovej odštartuje tragický príbeh, ktorý nenapraviteľne zmení osudy troch ľudí. Silný príbeh, odohrávajúci sa na pozadí druhej svetovej vojny, natočil režisér Joe Wright podľa románovej predlohy Iana McEwana. Máme sa na čo tešiť! Už v sobutu 6. 6. 2015 o 21:00 na FILMBOX PREMIUM.

 

VČERA V NOCI

Manželia Michael (Sam Worthington) a Joanna (Keira Knigtley) si užívajú spoločný život, kým sa v ňom neobjaví Michaelova atraktívna kolegyňa Laura (Eva Mendes). Ich manželstvo podstúpi ťažkú skúšku, keď Michael odíde s Laurou na služobnú cestu. Joanna sa naviac v ten deň náhodne stretne so svojím bývalým a prijme jeho pozvanie na večeru. Začína dlhá noc, ktorá bude pre obidvoch skutočným testom vernosti. Ako tento príbeh dopadne, sledujte v sobotu 20. 6. 2015 o 21:00 na FILMBOX PREMIUM.

 

KŠEFT ZA VŠETKY PRACH

Po rokoch strávených za mrežami sa Mitchel (Colin Farrell) ocitne na slobode. Obzerá sa po práci, keď stretne Charlottu (Keira Knightley), filmovú hviezdu, ktorá sa schováva pred dotieravými novinármi. Mitchel sa ujme role jej ochrancu. Obaja začínajú nový život, plány im však skríži mafiánsky boss Gant. Mitchel sa rozhodne ich vzájomné problémy vyriešiť raz a navždy. Romantická "gangsterka" na váš sobotný večer. Už 27. 6. o 22:45 na FILBOX PREMIUM.

 

LAGGIES

Štvorlístok filmov s Keirou Knightley uzavrie romatická komédia Laggies. 28-ročná Megan má prácu, ktorá nie je primeraná jej vzdelaniu. Nemá žiadne plány, kariéru a vlastne ani motiváciu. Radšej pohodlne ostáva v úzadí, odkiaľ sleduje úspechy svojho okolia. Rutine je však koniec, keď ju požiada o ruku jej dávna láska. Megan spanikári a ujde. Útočisko nájde v dome svojej kamarátky a jej životom unaveného slobodnéh otca. Laggies môžete sledovať prvú júlovú sobotu, 4. 7. o 21:00 na FILMBOX PREMIUM.

 

Ešte viac filmových príbehov vám prináša SWAN.

CTA IMAGE
Užite si zábavu s množstvom slovenských a zahraničných kanálov za super ceny.
Zistite viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií