SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

JESENNÁ AKCIA S OPTICKÝM INTERNETOM

Internet sa v posledných rokoch stal bežnou súčasťou slovenských domácností. Ak ho ešte nemáte alebo ho využívate, ale zdá sa vám, že platíte zbytočne veľa, tak práve pre vás sme pripravili našu jesennú akciu.

INTERNET PRE CELÚ RODINU

Optický internet prináša vysokorýchlostné a stabilné pripojenie, vďaka ktorému môžete neobmedzene surfovať z pohodlia vášho domova. Výhodou oproti DSL internetu je, že nezávisí od počtu aktuálne pripojených zákazníkov, a preto neznižuje svoju rýchlosť v časoch silnej prevádzky.

Je ideálny aj v prípadoch, keď potrebujete pripojiť doma viacero zariadení, a to pomocou Wi-Fi routra. Aby bol signál  čo najkvalitnejší, využite pri nastavení naše tipy.

Vďaka tomu môže surfovať naraz celá vaša rodina či už zo stolného počítača, notebooku, tabletu alebo mobilu a bez toho, aby to ovplyvnilo rýchlosť pripojenia.

JESEŇ V ZNAMENÍ INTERNETU

SWAN túto jeseň pripravil pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitné pripojenie a férové ceny, špeciálnu jesennú akciu. Tí z vás, ktorí si objednajú službu optického internetu s viazanosťou na 12 alebo 24 mesiacov, ju získajú za zvýhodnenú cenu.

Môžete tak napríklad surfovať  s rýchlosťou 50 Mbit/s len za 8,99 eur mesačne počas celej doby viazanosti. Nestačí vám táto rýchlosť? Žiaden problém, objednajte si náš INTERNET M alebo INTERNET L, akcia platí aj na ne.

S optickým internetom od SWANu získate:

  • najvýhodnejšiu cenu na trhu,
  • garanciu nezmenenej ceny počas celej doby viazanosti,
  • spoľahlivé pripojenie bez časového a dátového obmedzenia.

OVERTE SI DOSTUPNOSŤ

Overte si dostupnosť optického internetu vo vašom bytovom/rodinnom dome TU . V spodnej časti stránky nájdete tabuľku, do ktorej zadajte lokalitu. Následne sa zobrazí dostupnosť služieb SWAN MULTIMEDIA na vašej adrese.

Optický internet od SWANu?

To berieme všetkými desiatimi!

 

Ešte viac zábavy pri pohodlnom surfovaní vám želá SWAN

CTA IMAGE
Vyskúšajte náš vysokorýchlostný
neobmedzený internet
za skvelé ceny.
Zistite viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií