SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Jeseň bude patriť hrám pre PC, Xbox a Playstation. V posledných týždňoch vyšli tieto hity.

Blíži sa koniec roka a to je pre herné štúdiá ten pravý čas, aby vydali svoje najväčšie pecky. Veď parádny titul pre PC, Xbox alebo PlayStation sa hodí ako skvelý vianočný darček aj nástroj na krátenie dlhých sychravých večerov. 

Čo vám teda za posledné týždne uniklo, a na čo sa môžete tešiť v najbližších týždňoch?

Red Dead Redemtion 2

Táto hra vyšla na konzoly už vlani, no na začiatku novembra 2019 nastal čas pre počítače s lepšou grafikou.

V úlohe hlavného hrdinu Arthura Morgana sa dostaneme do čias divokého západu, kedy sa Amerikou preháňalo veľa zvierat, ostrých mužov s puškami aj samozvaných šerifov, ktorí ich lovili s vidinou poriadneho zárobku na odmenách.

Známkou kvality je štúdio Rockstar, ktoré stojí aj za slávnou sériou GTA. Pripravte sa na poriadne zamotaný príbeh a stovky možností čo robiť a kam ísť v na takmer nekonečnej open-world mape.

Jednotlivé rozhodnutia si však treba dobre premyslieť. Ubližovanie nevinným obyvateľom vám totiž zníži karmu a hlavného hrdinu ľahko dostane do problémov.

Call of Duty: Modern Warfare

Jedna z vôbec najznámejších herných sérií to s nami ťahá už od roku 2003 a toto pokračovanie má poradové číslo šestnásť! Ako velí podtitul Modern Warfare, dej sa bude tentokrát odohrávať v súčasnosti.

A to znamená aj súčasné problémy. Single-playerová kampaň nie je práve najdlhšia, no o to intenzívnejšie ju hráč bude prežívať.

Všetko začne teroristickým útokom v Londýne a špeciálne jednotky potom budú musiť vystopovať nebezpečný smrtiaci plyn niekde na Strednom východe. V hre budú miestne rebelantské jednotky, Rusi aj kapitán Price.

Call of Duty Modern Warfare sa však zrejme bude hrať najmä online. Rýchlu odozvu bez lagov a koniec-koncov aj bleskové stiahnutie celej hry preto zabezpečí gigabitový internet od SWANu.

Vo vybraných lokalitách si vďaka nemu môžu užívať rýchlosti až 1000 Mbit/s! Gigabitový Internet XL je dostupný za 24,99 eur mesačne.

Need for Speed Heat

Najväčšia sláva série NFS je už síce dávno preč a Heat je snáď už päťdesiatym rovnakým titulom s týmto názvom (dobre, narátali sme, že ide 24. pokračovanie), ale prečo ho dopredu odsudzovať?

Ani tu nesmie chýbať otvorený svet, umiestnený niekde okolo amerického Miami. Nechýba tu striedanie dňa a noci, polícia ani široké bulváry a horské cestičky.

Výpočet vozového parku má čítať 127 áut od 33 výrobcov. To by mohlo stačiť. 

Death Stranding

Táto úplná novinka je zatiaľ dostupná len pre PlayStation 4 alebo PC, ale možno pôjde o najväčší hit tohto roka. 

Pochádza z dielne Kojima Productions, ktoré stálo aj za legendárnou akciou Metal Gear Solid. Strieľačka stavila na príbeh, grafiku a množstvo naozaj známych mien. 

Uvidíte virtuálne tváre známych hercov ako sú Mads Mikkelsen, Norman Reedus a Léa Seydoux, ale prekvapivo sa objaví aj scenárista Guillermo Del Toro. Kto by to bol čakal? 

A soundtrack je nemenej hviezdne obsadený. V hre bude počuť CHVRCHES aj Major Lazer. 

Zaujímavý má byť aj rok 2020

Ak vás tieto hry zaujali, s ich prechádzaním by ste mali začať čo najskôr. Už v budúcom roku totiž čakajú ďalšie hity. V apríli je najočakávanejší Cyberpunk 2077, neskôr The Last of Us Part II, Watch Dogs: Legion a desiatky ďalších.

Oznámené bolo tiež Diablo IV po dlhých rokoch, no ktovie, či sa ho na pultoch obchodov dočkáme už v najbližších 12 mesiacoch.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií