SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Jeseň a zima v slovenských televíziách: novinky aj overené projekty

Jeseň a zima je pre televízne stanice vždy dôležitým obdobím. Práve vtedy spúšťajú nové projekty, aby sa o divákov počas dlhých večerov pobili ešte intenzívnejšie. Na svoje si prídete po naladení RTVS, Markízy aj Jojky.

RTVS hľadá Najväčšieho Slováka

História samostatného Slovenska možno nie je veľmi dlhá, no silných a dôležitých osobností by sme v našich dejinách našli neúrekom. RTVS sa s pomocou licencovaného formátu zakúpeného od britskej BBC pokúsi nájsť tú najdôležitejšiu.

Osobnosť vyberú televízni diváci prostredníctvom verejného hlasovania. Prvý večer show Najväčší Slovák síce uvidíme až 1. januára budúceho roka, no RTVS už teraz pracuje s masívnou kampaňou a na svojom Facebooku vás vyzýva, aby ste jednotlivé osobnosti sami nominovali.

Najväčší Slovák

Okrem toho spestrí piatkové večery na verejnoprávnych obrazovkách populárny zábavný formát Milujem Slovensko, kde každý týždeň uvidíte známe tváre aj hercov, ktorí sa v jednom z dvoch tímov ukážu po prvý raz.

Markíza - reality show a nové časti obľúbených seriálov

Trhový líder stavil na hudobný formát Tvoja tvár znie povedome, no ten sa v prvej polovici novembra dočkal veľkého finále. Do večerného slotu sa napriek tomu príliš veľa filmov nedostane.

Program Markízy bude ťahať už desiata séria reality show Farma, tentokrát s moderátorkou Evelyn. Televízia má aj podobný formát ako Jednotka, hostí je však menej a otázky trochu zložitejšie. Dobre vedieť! sa vysiela vždy v stredu od 20:30.

Zvyšok vyplnia seriály z vlastnej tvorby. V pondelok obnovení Susedia, vo štvrtok Horná Dolná a každý pracovný deň pred správami Oteckovia.

Markíza program

JOJ - návrat populárnej show aj nový seriál

Na konci mesiaca (25. novembra) sa na obrazovky JOJ-ky vráti Vilo Rozboril a jeho V siedmom nebi, kde divákom ukáže ďalšie dojímavé príbehy. Odvysielaných častí má byť tentoraz o niečo menej, ale do Vianoc ich pravdepodobne uvidíme každý týždeň.

Pokračuje tiež hádanie netradičných povolaní s takmer nemennou zostavou slovenských hercov v Inkognite aj neobvyklých odpovedí na jednoduché otázky v Nikto nie je dokonalý.

O vtip a narážky na reálne Slovensko sa snaží sitkom Ministri v pondelok neskoro večer, no vlajkovým projektom ešte pár týždňov zostane Česko Slovensko má talent v soboty od 20:35.

JOJ

Vďaka SWANu si môžete objednať televíziu spolu s domácim internetom ešte lacnejšie. Balíky DUO zložené z rýchleho neobmedzeného internetu a digitálnej televízie s až 111 TV stanicami teraz dostanete s 3 mesiacmi ďalšej TV zábavy zadarmo.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií