SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Jedna služba, viacero televízorov. Ako to funguje?

Máte v domácnosti viacero televízorov a radi by ste sledovali obľúbené programy na všetkých z nich? SWAN umožňuje využívanie služieb SWAN MULTIMEDIA na viacerých televíznych prijímačoch v jednej domácnosti.

 

Postup ako na to?

Ak máte záujem o využívanie služby digitálnej TV na viacerých televíznych prijímačoch, v prvom rade je potrebné kontaktovať Oddelenie zákazníckej starostlivosti na tel. čísle 0650 123 456, alebo našich predajcov v ktoromkoľvek SWAN CENTRE, či už osobne, telefonicky alebo e-mailom.  Následne si dohodnete termín inštalácie s vyškoleným technickým pracovníkom, ktorý Vám príde nainštalovať ďalší set-top box, prípadne SWITCH. Tieto zariadenia Vám umožnia využívať naše služby pohodlne v každej miestnosti, v ktorej máte televíziu.

 

Koľko ma to bude stáť?

Na to, aby ste mohli sledovať digitálnu televíziu SWAN MULTIMEDIA na viacerých televízoroch, bude potrebné ku každému ďalšiemu televíznemu prijímaču nainštalovať zapožičaný set-top box. Poplatok za jeho nštaláciu je vo výške 19,90 €.

Ďalšie zariadenie, ktoré je takmer vždy nevyhnutné pre zapojenie, je SWITCH. SWITCH slúži k rozdeleniu toku dát medzi viacerými zariadeniami a cena za jeho zakúpenie je 12,- €. To či je potrebné zakúpiť si aj toto zariadenie, vám upresní náš technik pri inštalácii.

Po úspešnej inštalácii môžete pohodlne sledovať digitálnu TV aj v ďalšej miestnosti, a to len za mesačný poplatok 2,99 €.

 

Ešte viac digitálnej zábavy želá SWAN

CTA IMAGE
Užite si zábavu s množstvom slovenských a zahraničných kanálov za super ceny.
Zistite viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií