SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Janka Dukátová bude jazdiť so SWANom

Majstrovstvá sveta vo vodnom slalome sú najdôležitejším a najsledovanejším medzinárodným podujatím vo vodnom slalome. Tento rok sa konajú 11. - 15. septembra v Prahe, kde bude Slovensko reprezentovať aj naša talentovaná vodná slalomárka Janka Dukátová. A SWAN bude pri tom.

Kto je Janka Dukátová?

Janka Dukátová je úspešná slovenská kanoistka - vodná slalomárka. Medaily na divokej vode doma i v zahraničí zbiera už od svojich jedenástich rokov, kedy sa prvýkrát posadila do kajaku. Je dvojnásobnou Majsterkou sveta, Majsterkou Európy, štvornásobnou víťazkou Svetového pohára, trojnásobnou Majsterkou Európy do 23 rokov a taktiež Akademickou Majsterkou sveta.

MS vo vodnom slalome so SWANom

Pevne veríme, že Janku čaká ešte veľa úspechov, vrátane účasti na tohtoročných Majstrovstvách sveta v Prahe. SWAN sa na tomto medzinárodnom športovom podujatí stal partnerom našej reprezentantky. Tešíme sa, že môžeme podporiť našu mimoriadne úspešnú športovkyňu a budeme jej veľmi držať palce, aby sa umiestnila na popredných priečkach!

Veľa síl a zaslúžený úspech želá SWAN


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií