SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Internet, TV a pevná linka pod jednou strechou: spoznajte výhody jedného dodávateľa

Cena je popri kvalite jeden z najdôležitejších ukazovateľov, na ktorý sa prihliada pri výbere tovarov aj služieb. Okrem nej je však nevyhnutné dbať aj na iné aspekty, ktoré súvisia s kúpou. O to viac v oblasti telekomunikácií. Ide najmä o spôsob inštalácie služieb, či technickú podporu.

CENA

Ak spojíte viacero služieb do jedného balíku, cena je takmer vždy výhodnejšia ako keď si objednáte jednotlivé služby samostatne u rôznych dodávateľov. Optický internet SWAN MULTIMEDIA si môžete zakúpiť už od 10,99 €, v prípade internetového pripojenia pre seniorov a zákazníkov s preukazom ZŤP hovoríme o sume 8,90 €.  Digitálnu televíziu s viac ako 30 TV kanálmi je možné sledovať už od 7,99 € mesačne. V prípade záujmu o pevnú telefónnu linku zaplatíte 5,99 € za 150 minút do pevných sietí, prípadne 40 minút do pevných a mobilných sietí na Slovensku a pevných sietí vo vybraných krajinách.

Ak sa však rozhodnete využívať všetky služby od jedného dodávateľa, náklady sa vám citeľne znížia. Vidieť to môžete na nasledovnej tabuľke, v ktorej porovnávame cenu najnižších balíkov SWAN MULTIMEDIA:

Balík služieb Individuálne služby po zrátaní
DUO S

internet 20 Mbit/s

viac ako 30 TV kanálov

14,99€

Internet S

Digitálna TV S

40 Mbit/s

viac ako 30 TV kanálov

 

10,99€ 

7,99€

spolu

18,89€

TRIO S

internet 20 Mbit/s

viac ako 30 TV kanálov

20 minút volaní

14,99€

Internet S

Digitálna TV S

Pevná linka

 

40 Mbit/s

viac ako 30 TV kanálov

150 minút do pevných sietí

 

10,99€

  7,99€

  5,99€

spolu

24,97€

Ak by sme teda porovnali balík služieb DUO S a zakúpenie optického internetu a digitálnej TV zvlášť (ceny u konkurencie sa pohybujú na obdobnej hranici, prípadne sú vyššie), ušetrili by sme pri 24 mesačnej viazanosti až 96 €! Za túto sumu by ste mohli platiť za balík DUO S ďalších 6 mesiacov. Takže mať všetky služby pod jednou strechou sa minimálne z finančnej stránky určite oplatí!

 

INŠTALÁCIA SLUŽIEB V 1 DEŇ

Častokrát komplikovanejšou súčasťou kúpy optického internetu či digitálnej TV je inštalácia. Bez ohľadu na dodávateľa, je vždy do určitej miery potrebný zásah do vášho domu či bytu. V prípade, že sa rozhodnete pre služby od rôznych dodávateľov, platí to dvojnásobne. Preto stojí za zváženie, pre koľkých poskytovateľov telekomunikačných služieb sa rozhodnete. Ak si zvolíte optický internet, digitálnu TV a pevnú telefónnu linku SWAN MUTLIMEDIA, technickí pracovníci spoločnosti SWAN vám nainštalujú všetky služby v jeden deň. Navyše, na fungovanie internetu, televízie a pevnej telefónnej linky, stačí inštalácia 1 spoločného kábla,  čo šetrí nielen váš čas a peňaženku ale zároveň minimalizuje zásahy do domácnosti.

 

PODPORA

V neposlednom rade je dôležitá aj pomoc a podpora. Ak môžete všetky svoje požiadavky vybaviť na jednom telefónnom čísle, prípadne nájsť informácie na jednej internetovej stránke,   je riešenie všetkých situácii komfortnejšie a efektívnejšie.

 

Ešte viac multimediálnej zábavy pod jednou strechou vám želá SWAN :)


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií