SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Internet s televíziou je teraz ešte lacnejší. Prvé 3 mesiace môžete mať výhody zadarmo

Výber toho správneho poskytovateľa internetu a televízie pre vašu domácnosť je teraz ešte jednoduchší. SWAN totiž predstavil balíky služieb DUO, ktoré tieto dve ponuky spájajú do jednej za výhodnejšie ceny.

Balíky DUO sú zložené z rýchleho neobmedzeného internetu a digitálnej televízie s až 111 TV stanicami. Medzi nimi samozrejme nesmú chýbať slovenské aj zahraničné kanály v HD kvalite.

Vašou úlohou bude iba výber vhodného balíka podľa počtu televíznych kanálov alebo rýchlosti ponúkaného internetu.

Základný balík DUO S ponúkne 35 TV kanálov zo Slovenska, Česka a Maďarska, no myslí aj na športových fanúšikov a starostlivo zostavený výber spravodajských a regionálnych kanálov. Spolu s internetom s rýchlosťou až 50 Mbit/s ho môžete mať už od 14,99 eur mesačne.

Na opačnom konci ponuky je ultimátna zostava DUO XL. Do starostlivo vybraného výberu sa dostalo viac ako 111 TV kanálov (47 je v HD kvalite). Balíček tak uspokojí záujemcov o akýkoľvek šport a dokumenty, no nechýbajú v ňom ani najznámejšie slovenské a české stanice. Pre najmenších je určených 8 detských kanálov.

Internet a TV

Aby toho nebolo málo, pri objednávke s viazanosťou na 24 mesiacov získate výhodnejší mesačný poplatok a jednu z dvojice výhod na 3 mesiace zadarmo.

K balíkom DUO S a DUO M dostanete počas prvých 90 dní všetky televízne kanály z ponuky TV L. Získate tak ochutnávku viac než 80 TV kanálov úplne zadarmo.

K vyšším ponukám DUO L a DUO XL vám počas tohto obdobia sprístupníme SWAN GO. Online aplikácia pre smartfóny a tablety s Androidom alebo iOS vám umožní sledovať televízne vysielanie kdekoľvek a kedykoľvek až na 3 zariadeniach súčasne.

TV v mobile


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií