SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Internet a televízia v jednom: Praktické balíky za lákavé ceny

35 eur mesačne ako bežný výdavok

Spomínané ceny (15 € internet a 20 € televízia mesačne) sú na Slovensku v mnohých mestách a obciach úplne bežné. Lokálni poskytovatelia majú vo veľa prípadoch takmer monopolnú pozíciu a niekedy aj celé zhluky susediacich obcí odoberajú internet a televíziu len od jedného poskytovateľa. Ak sa rozhodnete pre rýchlejší internet alebo väčší balík programov, priplatíte si aj viac. Vo väčšine prípadov lokálni poskytovatelia ponúkajú pripojenie cez kábel, ktorý sa len ťažko modernizuje a ľudia surfujú takou rýchlosťou, aká bola bežne k dispozícii pred

Čas na zmenu

Balíčky DUO od SWANu ponúkajú komfortné riešenie, ako si doma užiť rýchly internet bez častých pádov a zároveň mať možnosť sledovať všetky obľúbené kanály vo vysokej kvalite. To všetko za cenu, ktorá je od tých bežných – lokálnych neporovnateľne nižšia. Aké balíčky máme v ponuke?

DUO S

Už najmenší balíček ponúka viac, než má pravdepodobne v rukáve váš lokálny poskytovateľ. Už za 14,99 € mesačne máte k dispozícii 50 Mbit/s internet a viac ako 35 kanálov, z toho 21 v HD kvalite.

DUO M

Druhý balíček v poradí ponúka 70 Mbit/s internet a viac ako 50 kanálov, z toho 25 v HD kvalite. V porovnaní s 4 Mbit/s a dvanástimi slovenskými stanicami od vášho obecného poskytovateľa je to už iná káva. Tento balíček ponúkame už od 17,99 € mesačne.

DUO L

S 90 Mbit/s internetom už dokážete skutočné divy. K tomu dostanete ďalších 80 kanálov vrátane 32 v HD kvalite. Tento maxibalíček môžete mať doma už od 22,90 mesačne.

DUO XL

Balíček pre milovníkov televízie. Rýchlosť internetu je rovnaká, akú ponúka aj predchádzajúci balík, no sledovať môžete viac ako 111 kanálov, z toho 47 v HD kvalite. Za tento najväčší balíček zaplatíte mesačne 34,99 €, čo je rovnako, ako za služby, ktoré pravdepodobne využívate teraz.

Plaťte menej, užívajte viac

Neplaťte zbytočne za pomalý internet a za pár kanálov v mizernej kvalite, ktoré ako bonus stále vypadávajú. Vyskúšajte nové balíčky služieb pre domácnosti od SWANu. Už žiadne zbytočne vysoké mesačné platby, za ktoré dostanete predpotopné pripojenie a šum vo vašej televízii. Prezrite si celú ponuku našich balíčkov a vyberte si ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

CTA IMAGE

Skombinovať služby SWAN MULTIMEDIA sa oplatí. Vyberte si vysokorýchlostný internet s digitálnou televíziou a pevnou linkou podľa seba a ušetrite.

Objednať balík

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií