SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Hry, na ktoré sme sa tešili celý rok

Dni sa skracujú a sychravé počasie von neláka. Preto nie je rozhodne žiadna hanba si po práci poriadne odpočinúť a namiesto filmu či seriálu zobrať do ruky aj ovládač od hernej konzoly.

Navyše, práve september a potom predvianočný trh je čas, kedy prichádza tak veľa noviniek, ako nikdy inokedy počas roka.

Poďme si predstaviť tie najlepšie a najzaujímavejšie. 

FIFA 22 - 1. október 2021 (PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, PC)

V obývačke žiadneho gamera nesmie chýbať FIFA! A to ani nemusíte byť fanúšikom futbalu a ovládač zvierať sami za seba.

Ide o ideálnu párty hru, s ktorou sa s kamošmi vždy zabavíte.

Nový ročník navyše prináša malú revolúciu v podobe prepracovaného pohybu, ktorému EA hovorí Hypermotion. Funkcia, ktorá kopíruje pohyby najznámejších svetových hviezd, však má byť dostupná len pre konzoly, nie pre PC. 

Dôvod je kontroverzný, údajne by to neúmerne zvýšilo hardvérové požiadavky.

Deathloop - PC, Xbox Series X|S, PS5

Quake, Doom, Wolfenstein, Fallout… viete, čo majú tieto špičkové strieľačky spoločné? Správne, je to herné štúdio Bethesda, ktoré teraz vydalo aj Deathloop.

A je malou revolúciou! V čase onlajnoviek a multiplayerových zážitkov prináša poriadnu single player kampaň so špičkovým príbehom pre jedného hráča. 

Parádne dialógy, možnosť riešiť úrovne viacerými spôsobmi a špičková zábava s perfektnými zbraňami. Máme tu hru roka? 

Far Cry 6 - 6. októbra 2021 (PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, PC)

Jedna z najlepších herných sérií vôbec sa dočká ďalšieho prekvapenia, ktoré nám autori servírujú tak, aby sme sa tešili naozaj na maximum. 

Ubisoft totiž pár týždňov dozadu rozdával predchádzajúce Far Cry 5 s výraznou zľavou (za približne 8 eur) a podľa mnohých vôbec najlepší diel celej série, Far Cry 3, dokonca úplne zadarmo. 

Kto bol teda dostatočne rýchly, môže si parádny príbeh hlavného hrdinu (alebo hrdinky) bojujúcej s nekalými silami na obrovskej mape užívať už dlhšie… a 6. októbra vhupnúť naplno do šiestej časti.

Tentokrát sa presunieme na fiktívny karibský ostrov, kde bude treba zvrhnúť diktátorský režim prezidenta Antóna Castilla – desivo reálne, že?

Battlefield 2042 - 19. novembra 2021 (PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, PC)

OK, späť k multiplayerovkám, ale stále zostaneme pri revolučných herných sériách, ktoré sú hitmi už pekných pár rokov.

Battlefield sa teraz po dieloch z prvej a druhej svetovej vojny opäť presunie do budúcnosti. Nie však až tak vzdialenej, ako napovedá rok v názve. Drony, lietadlá a veľa z technológií v novinke totiž máme k dispozícii už aj dnes.

Autori zabrdnú aj do témy kolapsu Európskej únie, klimatickej krízy a podobných. Na jednej mape bude môcť byť na PC a nových konzolách až 128 hráčov, vďaka čomu to bude doslova naozajstná vojna. 

Life is Strange: True Colors  (PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, PC)

Chcete si trochu oddýchnuť od totálnej akcie a strieľania? Pred pár dňami vyšlo aj nové Life is Strange. Ak túto sériu nepoznáte, prichádzate o veľa a garantujeme vám, že budete chcieť prejsť všetky doterajšie časti.

Perfektný soundtrack, príbeh narážajúci na aktuálne témy a dychberúci vizuál vás pripútajú k ovládaču od začiatku až do konca. 

Séria je povestná tým, že každé vaše rozhodnutie ovplyvňuje okolité postavy a každý hráč sa tak môže dostať k inému koncu… ktorý nemusí byť práve veselý. 

Hlavnou hrdinkou je tentokrát mladá Američanka s ázijskými koreňmi, ktorá nikdy nemala ideálnu rodinu, no teraz príde aj o tú najbližšiu osobu vôbec. 

Najlepšie hry s internetom od SWANu

Nové hry majú poriadne veľa gigabajtov a ich multiplayer vyťaží aj naozaj rýchly internet. Našťastie si môžete byť istí, že internet od SWANu si so všetkým poradí. 

Teraz môže byť váš už od 4,99 eur mesačne.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií