SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Hráčska jeseň bude horúca. Príde nový Xbox One X a množstvo parádnych hier

Sony a Microsoft sa neprestávajú naťahovať o priazeň vášnivých konzolových hráčov. Aktuálne sa zdá, že v najbližších mesiacoch bude mať jednoznačne navrch Microsoft vďaka najnovšiemu Xboxu One X.

Microsoft predstavil nový XBOX ONE X s 4K rozlíšením a 60 FPS

Nadupaná grafika

Ten bude ešte kompaktnejší ako aktuálny Xbox One S alebo staršie kúsky populárnej hernej konzoly. Zároveň však ponúkne vyšší herný výkon. Nové grafické jadro zvládne najnovšie hry v 4K rozlíšení pri 60 snímkach za sekundu, takže s novou konzolou môžete začať rozmýšľať aj nad novým monitorom alebo televízorom vo vašej obývačke, aby ste si hry vychutnali v tej najvyššej kvalite.

Xbox One X by mal byť schopný do vyššieho rozlíšenia upraviť aj niektoré staršie hry pôvodne vydané pre Xbox One a Xbox 360. Samozrejme, najlepší zážitok prinesú až tituly, ktoré na trh prídu v najbližších týždňoch a mesiacoch. Z klasického One si budete môcť ponechať všetky ovládače, keďže budú spätne kompatibilné.

Novinka príde s 8 GB flash pamäťou, 1 TB vnútorným úložiskom a 12 GB rýchlou operačnou pamäťou RAM GDDR5. Okrem 4K výstupu cez HDMI ponúkne aj 5-kanálový priestorový zvuk. Do predaja sa dostane 7. novembra 2017 za cenu 499 dolárov.

Skvelé herné tituly

Samozrejme, vlajkovou loďou Microsoftu naplno využívajúcou grafický potenciál bude automobilová hra Forza 7. Tú si budete môcť zahrať už 3. októbra s množstvom licencovaných cestovných i pretekárskych vozidiel. Porsche dokonca svoj nový model 911 GT2 RS ukázalo najprv vo virtuálnej podobe priamo v hre, na tradičné autosalóny sa dostane až neskôr.

Pokračovania sa dočká aj obľúbená séria Metro vďaka ďalšiemu dielu Exodus a mnohých zaujala tiež strieľačka Anthem od Bioware. Láka najmä vďaka deju odohrávajúcemu sa uprostred džungle, ktorá by mala v 4K rozlíšení vyzerať naozaj fantasticky.

Majitelia PlayStation alebo klasických PC však nemusia byť smutní. Už 25. augusta vyjde nová séria F1 2017 od Codemasters, na konci septembra vylepšená FiFA 18 a 10. novembra očakávame prírastok do rodiny NFS vďaka dielu Need for Speed Payback.

CTA IMAGE
Vyskúšajte náš vysokorýchlostný
neobmedzený internet
za skvelé ceny.
Zistite viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií