SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Horúce hry, ktoré budete hrať cez leto a po prázdninách 2021

Herný jún bol v znamení svetoznámej konferencie E3 2021. Vývojárske štúdiá z celého sveta na nej predstavili to, na čom v posledných mesiacoch tvrdo pracovali a čo budeme môcť hrať už v najbližších mesiacoch. 

Nálož noviniek sa týka počítačov aj herných konzol Xbox Series X|S alebo PlayStation 5

Tu sú naše tipy!

Microsoft Flight Simulator (PC, Xbox)

Že nejde o úplnú novinku? Máte pravdu, super podrobný simulátor, ktorý vďaka unikátnej technológii dokáže spracovať satelitné zábery celej planéty a v hre tak potom môžete navštíviť doslova ktorékoľvek miesto na zemi, je vonku už od minulého roka. 

Ošiaľ však spôsobila informácia, že 27. júla Microsoft uvoľní aj verziu pre konzolu Xbox. A čo viac, bude dostupná aj v predplatnom Xbox Game Pass. Flight Simulator aj viac než 100 iných hier tak môžete hrať len za 9,99 eur mesačne. 

Forza Horizon 5 (PC, Xbox)

O pár mesiacov neskôr, konkrétne 9. novembra 2021 do Game Passu pribudne aj úplne nová Forza Horizon 5.

Vlajková séria Microsoftu tak búra doteraz zaužívané pravidlá, nový diel pre menej náročných hráčov totiž vyjde skôr, než nadchádzajúca super-realistická Forza s prívlastkom Motorsport, hoci tá bola ohlásená už vlani.

Preteky na okreskách a off-roadových tratiach plné adrenalínu sa tentokrát presunú do horúceho Mexika. Samozrejmosťou nových konzol bude Performance režim schopný do našich televízorov posielať 4K obraz pri 60 fps. 

Battlefield 2042 (PC, Xbox, PlayStation)

Čaká nás aj nové vydanie bojového Battlefieldu. Tentokrát sa opäť pozrieme do budúcnosti, hoci nie až tak príliš vzdialenej. 

Vydanie je naplánované po lete, na 22. októbra. Dovtedy sa môžete tešiť na vôbec najrozsiahlejšie mapy v histórii série, oveľa väčšie ako v predchádzajúcich dieloch. Nečudo, veď sa po nich bude pohybovať až 128 hráčov naraz!

Tušíte správne, Battlefield 2042 bude výhradne multiplayerovka, takže žiadnu kampaň nečakajte. 

Far Cry 6 (PC, Xbox, PlayStation)

Kto nehral aspoň jeden z dielov tento stieľačky? Nečakajte žiadne simulácie. Tu dominuje perfektný príbeh, špičková grafika a totálny adrenalín. 

Všetko môžete hrať už od 7. októbra. Zatiaľ je známe aspoň to, že dej autori opäť zasadili na fiktívny karibský ostrov, ktorý ovláda miestny krutý diktátor. 

Na začiatku hry si vyberiete pohlavie hlavného hrdinu, ktorý potom bude bojovať za slobodu a revolúciu

F1 2021 (PC, Xbox, PlayStation)

Poďme ale radšej na hru, ktorú si budete môcť zapnúť už o pár dní, nie mesiacov. Toto je na poriadne dlho úplne posledná hra z oficiálne licencovanej série so skutočnými jazdcami a okruhmi, ktorá sa kedy objaví…

Dobre, na dlho posledná z dielne Codemasters, chlapíkov, ktorý od F1 2009 vydali už 13 hier počas 13 rokov. Od budúcej sezóny totiž licencie prejde späť do rúk svetoznámeho EA.

Bude to teda úplne iná a úplne nová hra. V F1 2021 sú však taktiež poriadne zmeny. Okrem next-gen grafiky a možnosti hrať sezóny F1 aj F2, pribúda multiplayer pre dvoch hráčov na rozdelenej obrazovke (split-screen). 

Za vývoj auta, nové diely a budovanie vlastného tímu zodpovedáte vlastnými manažérskymi rozhodnutiami. No a pokiaľ sa rozhodnete pre kariéru pilota F1, pripravte sa na úplne nový príbeh. Nebude to teda len o krúžení dokola. 

Všetko už 16. júla 2021.

Olympic Games Tokyo 2020 (PC, Xbox, PlayStation)

Táto hra je už vonku a na všetkých najznámejších platformách ju môžete hrať už dnes. Má vás predsa navnadiť na sledovanie letných olympijských hier, ktoré sa do pozornosti celého sveta dostanú v júli.

Buďme úprimní, tento typ hier väčšinou neponúka totálnu simuláciu, to ani náhodou. V minulosti išlo skôr o to dookola klikať do správnych tlačidiel čo najrýchlejšie. To však neznamená, že to nie je poriadna zábava! Najmä, ak ste spolu s priateľmi a všetko pred veľkou TV beriete ako veľkú párty.

Nájdete tu aj skutočných športovcov, aj vymyslené “anime” charaktery, veď hru vyrába Sega. Či je prítomnosť boostov a srandičiek super, alebo na škodu, necháme na vás.

Hrajte sa so SWANom

Všetky hry kúpite alebo predobjednáte cez najznámejšie e-shopy a online služby ako je Steam alebo Epic Games. 

Potom už príde k slovu rýchly a spoľahlivý internet od SWANu už od 9,99 eur mesačne, cez ktorý ich vďaka vysokej rýchlosti sťahovania do svojho počítača alebo konzoly dostanete len za pár minút. 

Vštetky balíčky optického internetu teraz môžete získať s 50 % zľavou na prvé tri mesiace


 


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií