SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Hollywoodske trháky v júni na HBO

S akciovými balíkmi HBO Domáce kino sa v júni nudiť nebudete! Prinášame vám tipy na to najlepšie v tohtomesačnej ponuke SWAN MULTIMEDIA.

 

Kráľovstvo lesných strážcov

Hlavnou postavou americkej animovanej komédie Kráľovstvo lesných strážcov (Epic) je sedemnásťročná Mary, ktorá má problémy so svojím čudáckym otcom. Profesor Bombu sa venuje skúmaniu bizarných tvorov, ktoré ale vidí len on sám. Z dospievajúceho dievčaťa sa však v dôsledku osudnej náhody stane podobná maličká bytosť, aké pozoruje jej otec. Mary je vtiahnutá do boja o budúcnosť lesa s intrigánskymi a zlomyseľnými Bažiňákmi. Spriahne sa s partiou Lesných strážcov...Režisér Chris Wedge, do ktorého filmografie patrí napríklad prvá časť populárnej série Doby ľadovej, spestril príbeh kopou vtipných nápadov a tiež hlasmi známych hercov.

 

Mladý farmár proti strašidelným obrom

Výpravné fantasy Jack a obri (Jack the Giant Slayer), ktoré režíroval renomovaný Bryan Singer, je adaptáciou prastarej legendy o prostom chlapcovi, ktorý vymení koňa za čarovné fazuľky. Kombináciou hraných akcií a animácie pripomína legendárne Cameronove dobrodružstvo Avatar...Keď mladý farmár náhodou otvorí bránu, ktorá delí náš svet od revíru hrôzostrašných obrov, opäť prepukne prastará vojna. Obri vtrhnú na Zem v snahe získať územie, ktoré v minulosti stratili. Mladý Jack (Nicholas Hoult) sa ich zlomyseľným činom vzoprie a podstúpi najzložitejšiu skúšku svojho života...

 

Dvaja snaživci zápasia o uznanie v Googli

Titulnými hrdinami americkej komédie Stážisti (The Internship), ktorú podľa osvedčeného receptu natočil režisér Shawn Levy, sú dvaja ostrieľaní obchodní cestujúci. Billy a Nick (Vince Vaughn a Owen Wilson) stratili prácu, pretože ich firma skrachovala kvôli konkurencii na internete. V snahe dokázať, že ešte nepatria do starého železa, získajú prestížnu stáž v spoločnosti Google. Medzi ďalšími záujemcami o post v známej firme však figuruje veľa vzdelaných študentov. Starnúci adepti síce neovládajú prácu s počítačom, na rozdiel od sebavedomých začiatočníkov však majú životné skúsenosti...

 

Wolverine v ríši jakuzy a samurajov

V britsko-americkom sci-fi Wolverine (The Wolverine) sa titulný superhrdina ocitne v temnej ríši jakuzy a samurajov, kde bol naposledy za druhej svetovej vojny. Mutanta Jamesa Logana alias Wolverina (Hugh Jackman) nechá vyhľadať japonský priemyselník, ktorému nevyspytateľný samotár zachránil život pri bombardovaní Nagasaki v auguste 1945. Čoskoro však vyjde najavo, že starec chce mutanta zamotať do svojich nekalých plánov. Na Loganovej strane ale stojí vrtká japonská mutantka...pokračovanie voľnej série, inšpirované Marvelovými komiksami, režíroval James Mangold.

 

Drsná agentka FBI

Americká akčná komédia Drsňáčky (The Heat) režiséra Paula Feiga rozohráva obľúbený motív postupného zbližovania sa nesúrodých policajných parťákov. Zvláštna agentka FBI Ashbur (Sandra Bullock) je veľmi výkonná, ale zároveň neobľúbená kvôli svojej povýšeneckej povahe. Šéf ju preto poslal z New Yorku do Bostonu, aby ju preveril v pátraní po drogovom magnátovi. Osamelá žena musí proti svojej vôli spolupracovať s kriminalistkou Mullinsovou (Melissa McCarthy), ktorá sa spolieha na vlastné inštinkty. Navzdory počiatočnej averzii hrdinky vytvoria kvalitný tandem a vzájomne sa spriatelia.

 

Najlepšie balíky za akčnú cenu

Balíky HBO a Domáce kino môžete teraz získať za špeciálnu akciovú cenu. Balík HBO za 7,49 € a balík Domáce kino vám ponúkame za 9,99 €. Balíky si môžete jednoducho aktivovať telefonicky na čísle 0650 123 456 alebo na predajnom mieste spoločnosti SWAN.

 

Ešte viac zábavy vám želá SWAN.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií