SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Filmové premiéry, ktoré očakávame toto leto

Pripravili sme si pre vás 6+1 noviniek, ktoré by ste určite nemali zmeškať.

Wonder woman

Aby sa vyvážili komixové váhy, ktoré zvyčajne ovláda Marvel, svoj ďalší film prinesie aj tvorca DC Comics. Film zobrazuje zrodenie Wonder Woman a odhalenie jej schopností počas vojny, ktorá ukončí všetky vojny. Soundtrack Warriors od Imagine Dragons sľubuje poriadnu energiu a epickosť. Ochutnajte ju v oficiálnom traileri:

 

 

Do kín sa dostane 1. júna.

 

Spider Man: Homecoming

Áno, vieme, ďalší Spider Man... Tentoraz bude však okorenený o prítomnosť Tonyho Starka, pretože film nadväzuje na príbeh Captain America: Civil War. Peter Parker sa snaží vrátiť do bežného života a jeho schopnosti mu to nedovolia. Iron Man, ktorý je už snáď v každom filme od Marvelu ako Wolverine v X-Manoch, celú situáciu riadi z pozície mentora.

 

Jediná letná Marvelovka príde do kín 6. júla.

 

Emoji Movie

LEGO Movie, Sausage Party, Wreck-It Ralph, Inside Out... Máme radi, keď sa veci každodennej potreby rozanimujú a my môžeme vidieť, čo sa deje vo vnútri. Takmer vždy z toho vznikne výživná komédia. Preto sa extrémne tešíme na 28. júl a príbeh Gena, ktorý ako jediné emoji nedokáže udržať svoj prednastavený výraz – „Meh“.

 

 

The Dark Tower

Matthew McConaughey v zápornej roli. Paralelné svety, nadprirodzený pištoľník a záchrana Zeme. Ak potrebujete vedieť ešte niečo viac, tento film nie je pre vás.

 

Ou, predsa len ešte jednu vec - premiéra je 24. augusta.

 

Anabelle: Creation

11. augusta sa budeme báť. Pokračovanie úspešného hororu Anabelle od tvorcov Conjuring, Insidious či Lights Out sľubuje starý dom plný detí a dievčatko, ktoré rodičia priviedli späť zo sveta mŕtvych. Samozrejme, aj všade prítomnú strašidelnú bábiku. Odporúčame si trailer pozrieť so zavretými dverami a zatemnenými oknami. Zážitok zaručený:

 

 

The Hitman’s Bodyguard

Akčná komédia s motívom Costnerovského bodyguarda, ale namiesto Whitney a Kevina uvidíme Samuela L. Jacksona a Ryana Reynoldsa. Aj nájomný zabijak predsa potrebuje svojho ochrancu.

Upozorňujeme, že trailer obsahuje viac vulgarizmov, než by dokáže priemerný človek vysloviť v priebehu dvoch minút.

Napriek tomu stojí za pozretie a určite aj 18. august stojí za návštevu kina.

 

 

Game of Thrones 7

Táto novinka je naša +1, pretože nejde o film. Aj napriek tomu sa prvého dielu z novej série Hier o tróny nevieme dočkať, pretože porušil zaužívanú zásadu – všetky predošlé série vyšli už v apríli. Tiež namiesto desiatich epizód by sme mali dostať len sedem.

O tom, či budú na kratšom čase viac zhustené a epickejšie, môže napovedať trailer:

 

Oficiálna premiéra je 16. júl.

 

Na ktoré z noviniek sa tešíte najviac? Radi s vami podiskutujeme na Facebooku.

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií