SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Super Bowl 2018 môžu 4. februára v TV sledovať aj Slováci

Televízie a fanúšikovia po celom svete sa už pomaly pripravujú na športovú udalosť roka. Finále play-off ligy amerického futbalu totiž patrí k tým najsledovanejším programom vôbec.

Vlani si ho len na stanici Fox naladilo 172 miliónov Američanov a po celom svete to nebolo iné. Údaje z peoplemetrov v USA hovoria, že je prakticky jedno, čo v tom čase beží na ostatných kanáloch. Až 73 % divákov si totiž naladí práve Super Bowl.

Počas tohto sviatku vôbec nevadí, ak nepatríte k fanúšikom NFL a naháňanie čudne tvarovanej lopty po 120 yardov dlhom štadióne vám nič nehovorí. Tradičnou súčasťou finále je totiž aj legendárna polčasová šou plná hviezd a veľmi drahého reklamného priestoru. Tie najúspešnejšie značky neváhajú a za 30-sekundový spot zaplatia až 5 miliónov dolárov.

V tohtoročnom finále sa stretne Philadelphia Eagles s obhajcami titulu z New England Patriots, ktorí sa v roku 2017 postarali o jeden z najsenzačnejších obratov, aké kedy Super Bowl zažil.

Polčasového vystúpenia na štadióne U.S. Bank v štáte Minneapolis sa ujme spevák Justin Timberlake.

52. Super Bowl bude v noci z nedele (4. februára 2018) na pondelok s českým komentárom vysielať aj stanica Sport 2. Kanál je dostupný v rozšírenom balíčku digitálnej televízie SWAN MULTIMEDIA a u ďalších káblových a satelitných operátorov. Zápas štartuje krátko po polnoci, o 00.30 hod.

Super Bowl 2018

Ak potrebujete pomôcť s pravidlami amerického futbalu, spolu s pukancami a občerstvením si pozrite toto video alebo slovenské vlákno na Wikipédii.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií