SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

E3 2019: Predplatné so stovkami hier prichádza na PC a najočakávanejšia hra roka

Herná konzola Xbox možno neponúka taký výkon ako nadupané počítače za vyše tisíc EUR, no Microsoft vie, ako ju dostať medzi hráčov. Odľahčená verzia One S aj s niektorým z áčkových titulov v balení sa aktuálne predáva za približne 200 €.

A samotné hry? Tie si už nemusíte kupovať. Za 9,99 € mesačne získate prístup k viac než stovke tých najlepších, ktoré sa neustále obmieňajú a momentálne v portfóliu nechýba napríklad Metro Exodus, F1 2018, séria Fallout, Forza Horizon 4, séria Hitman, PUBG, PES 2019 alebo Sea of Thieves.

Microsoft Gamepass XBOX, PC

Game Pass konečne prichádza aj na počítače

Microsoft toto predplatné po vzore Netflixu či Spotify nazýva Game Pass. Kým si službu platíte, môžete hrať ktorýkoľvek z titulov v ponuke. Poplatok je však možné kedykoľvek zrušiť a v hraní z rovnakého miesta pokračovať aj o niekoľko mesiacov neskôr.

Americký gigant si navyše konečne spomenul aj na počítačových hráčov a Game Pass po dlhých mesiacoch štartuje aj na tejto platforme. Novinka bola oznámená na nedávnej konferencii E3 2019.

V ponuke pre PC je aktuálne 333 hier, ktoré sa z veľkej časti prekrývajú s ponukou Game Pass pre Xbox, no pribudlo aj niekoľko titulov naplno využívajúcich myš a klávesnicu.

 

Lákavá uvádzacia cena, na začiatku len za 3,99 € mesačne

Najlepšou správou sú nízke uvádzacie ceny. Za Game Pass pre PC si bude Microsoft počas prvých mesiacov účtovať len necelé štyri eurá.

Prístup k tým najlepším hrám teda nikdy nebol lacnejší. Do ponuky pribudol aj balíček Ultimate, ktorú bude určený pre tých naozaj najnáročnejších hráčov. Za 12,99 € kombinuje prístup ku Game Pass hrám na počítači, na Xboxe a pridáva ešte službu Xbox Live Gold pre online hranie.

Gamepass cenník

Cyberpunk 2077 - pripravte sa na virtuálneho Keanu Reevesa

E3 2019 ale pochopiteľne nepatrilo len Microsoftu. Najväčšiu hernú konferenciu roka využili vývojárske štúdiá na to, aby svetu prezentovali, na čom práve pracujú.

Nepochybne najočkávanejšou hrou je Cyberpunk 2077. Ten má prísť až 16. apríla 2020 na PC, Xbox One a Playstation 4, no už teraz je jasné, že predobjednávky budú trhať rekordy.

Poľskému tímu stojacemu napríklad za sériou Witcher sa totiž podaril husársky kúsok. Jednej z hlavných postáv prepožičal svoju podobu a hlas legendárny hollywoodsky herec Keanu Reeves z filmov John Wick, Constantine či Matrix. O tom, že Reevesa internet doslova miluje svedčí aj to, že oficiálny trailer sa behom týždňa priblížil k 10 miliónom zhliadnutí na YouTube.

Cyberpunk 2077


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií