SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Dobite sa so SWANom a buďte pozitívne nabití! Súťaž o powerbanky

Máte aj vy svoje smartfóny či tablety vždy so sebou? Či už ideme na túru do hôr alebo oddychovať k vode, smarfóny sú prostriedkom, ktorým zachytávame naše zážitky a komunikujeme s najbližšími. Na kúpaliskách ani na horách však nie sú zásuvky, a tak sa nám ľahko stane, že zostaneme „bez šťavy“. Veľkým pomocníkom v malom vydaní sú v takýchto situáciách powerbanky, teda externé úložiská elektrickej energie. Powerbanka nabije v podstate hocičo, čo má USB alebo micro USB  vstup. Vyhrajte aj vy užitočného pomocníka, vďaka ktorému môžete byť vždy pozitívne nabití a pripravení zdieľať vaše zážitky s najbližšími.

 

Ako vyhrať powerbanku?

Sledujte náš facebook profil SWANoperator do 31. 8. 2015 - v tomto období zverejníme 5 otázok technického zamerania, na ktoré bude potrebné správne odpovedať do komentárov. Pri každej súťažnej otázke náhodne vyžrebujeme 2 víťazov, ktorí získajú powerbanku - praktického spoločníka na cesty.  

 

Sledujte nás a buďte aj počas leta stále pozitívne nabití! :)

CTA IMAGE

Chcete od nás dostávať digitálne tipy a vedieť ako prví, čo máme nové?


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií