SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Digitálna televízia od SWAN-u ponúkne špeciálny detský balík

SWAN pripravil nový Detský balík, ktorý rodičom uľahčí výber vhodných rozprávok a seriálov pre tých najmenších. V ponuke budú tri stanice.

Boomerang vysielaný v anglickej, maďarskej, poľskej a ruskej mutácii je aktuálne súčasťou Digitálnej televízie Swanu len v prípade najvyššieho programu XL. Po zmene si ho spolu s úplne novými stanicami Nick Jr. a Nickelodon budete môcť v rámci Detského balíka objednať k akémukoľvek variantu.

detské programy v TV

Najmenší balíček S, ponúkajúci viac než 40 TV kanálov (vrátane 21 staníc v HD kvalite!, napríklad stojí len 7,99 eur mesačne.

Nové kanály Nick Jr. a Nickelodon budú v češtine. Detský balíček SWAN-u bude stáť len 1,49 eur mesačne k akémukoľvek s programov Digitálnej televízie S, M, L alebo XL.

Swan TV

Trio kanálov pre najmenších si však budete môcť vyskúšať aj úplne zadarmo. Od 1. apríla až do 22. apríla 2018 totiž SWAN aktivuje Detský balík všetkým zákazníkom s IPTV digitálnou televíziou, a to úplne zadarmo. Po tomto dátume si detský balík budete môcť objednať pohodlne, priamo cez svoj set-top-box, zákaznícku linku na čísle 0650 123 456 alebo na našich predajných miestach.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií