SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

V júni sa budú diať veci! Na FilmBox prichádza Mesto divov.

Jeden z najpopulárnejších seriálov súčasnosti zažije svoju slovenskú aj českú premiéru na programoch FilmBox.

 

Miami, 1959. Čas elegentných mafiánov, nablýskaných hotelov v štýle art-deco a obrovských cadillacov, ale aj mocných Kennedyovcov, či tajomnej CIA. Presne také sú kulisy amerického seriálu Mesto divov, ktorý od júna pobeží na staniciach FilmBox HD a FilmBox Extra.

 

FilmBox Extra: Každá júnová nedeľa o 21:00 (štartujeme 1. júna)

FilmBox HD: Každý júnový štvrtok o 21:00 (štartujeme 5. júna)

 

Koncom 50-tych rokov je v miamskej smotánke hviezdou číslo jeden úspešný hoteliér Ike Evans. Má všetko po čom túži – krásnu rodinu, luxusný hotel, kontakty, rešpekt... V lesku hotela Miramar Playa však nie je nič také, ako vyzerá. Stretávajú sa v ňom dva svety. Denný – plný slnka, zábavy a radosti a nočný – kde sa manželia schádzajú s predajnými ženami a kde si svoj špinavý biznis robia mafiáni, CIA či miestni politici.

Mesto divov patrí medzi to najlepšie čo seriálový svet v posledných rokoch priniesol. Príbeh je zaujímavý aj svojím historickým kontextom a častými referenciami na skutočné udalosti. Tvorcom seriálu je producent Mitch Glazer, ktorý v Miami vyrastal a pracoval ako novinár. „To, čo je na Miami Beach skvelé, je slnko, rodinný život, radosť a nevinnosť na jednej strane a temný svet konšpirácií, násilia a mafiánskych praktík na strane druhej. Je to doslova rajská záhrada príbehov. O tom, ako tieto dva svety do seba narážajú, môžete písať a rozprávať donekonečna,“ vystihol atmosféru seriálu Mitch Glazer.

Hlavnú rolu hoteliéra Ika Evansa si zahral Jeffrey Dean Morgan, známy zo seriálu Klinika Grace. Jeho manželku Veru stvárnila krásna Olga Kurylenko. Tú si diváci môžu pamätať ako bond-girl z bondovky Quantum of Solace, či partnerku Toma Cruisa v sci-fi snímke Oblivion. V roli mafiána Bena Diamonda sa objavil Danny Huston, za čo získal nomináciu na Golden Globe Awards za najlepší herecký výkon vo vedľajšej roli.

 

Balík FilmBox za skvelú cenu v ponuke digitálnej televízie SWAN MULTIMEDIA

 

Balík FilmBox si môžete aktivovať za mesačný poplatok 4,99 EUR s DPH, pohodlne cez menu vašej digitálnej televízie alebo na telefónnom čísle 0650 123 456. Aktuálni predplatitelia získajú vylepšený balík bez zmeny poplatku. 

 

Ešte viac zábavy vám želá SWAN.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií