SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

2 tipy na skvelé seriály s akciovými balíkmi HBO a Domáce kino

V júni na vás čakajú na HBO seriálové pochúťky, teraz si ich môžete vychutnať za akciovú cenu.

 

Sledujte s digitálnou televíziou vrchol ságy Hra o tróny v HD

Na filmovom kanáli HBO sú v júni pripravené záverečné diely novej rady úspešnej ságy Hra o tróny IV. (Game of Thrones IV.), realizovanej podľa bestselleru Pieseň ľadu a ohňa z pera Georgea R. R. Martina. Celý príbeh sa opäť odohráva vo fiktívnej krajine, kde roky môžu trvať celé desaťročia a zima celý život. Sedem kráľovstiev – intrigánsky juh, divoké východné kraje aj mrazivý sever trpia zápasom  mocných rodov o nadvládu...

V centre rozprávania, ktoré smeruje ku krvavému rozuzleniu, stoja cynickí Lannisterovci. Zdanlivo neporaziteľní dobyvatelia, ktorých vplyv sa upevnil po masakri na Krvavej svadbe, stále držia železný trón. Dokážu ale prekonať vlastný egoizmus a odolať trvalému ohrozeniu? Ako sa vysporiadajú s plánom svojej konkurentky Daenerys, ktorá s pomocou trojice drakov usiluje o návrat na trón?

Úvodná rada seriálu Hra o tróny sa na HBO objavila v apríli 2011, druhá séria sa vysielala v roku 2012, tretia odštartovala minulý rok v apríli. Fantastická dráma s unikátnymi trikmi – rozprávajúca o večnom zápase dobra so zlom – získala Zlatý glóbus, cenu Emmy a niekoľko ďalších prestížnych ocenení za televíznu tvorbu. Hlavné role štvrtej série opäť stvárnili Peter Dinklage, Lena Headeyová a Emilia Clarkeová.

 

Nový seriál Pozostalí v ponuke balíka HBO a Domáce kino

Koncom júna vstúpi do pondelňajšieho programu HBO úplne nový seriál Pozostalí (The Leftovers), ktorý sa pohráva s biblickým motívom Nanebovstúpenia. Desaťdielna dráma, ktorú pre HBO vytvoril tandem Damon Lindelof a Tom Perrotta, sa odohráva v typickom americkom malomeste. Hlavnou postavou je policajný šéf (Justin Theroux), ktorý je vtiahnutý do záhadnej kauzy. Cez sto jeho susedov totiž pred tromi rokmi zmizlo a dezorientovaní pozostalí sa snažia odhaliť pozadie tejto zvláštnej udalosti...zamotaný príbeh, zahalený magickou atmosférou, odštartuje na amerických obrazovkách 29. júna. Hviezdne obsadená dráma vznikla podľa rovnomenného Perrottovho bestselleru. Jednu z hlavných ženských postáv si zahrala Liv Tylerová...

 

Zabavte sa s HBO za akčnú cenu

Balíky HBO a Domáce kino môžete teraz získať za špeciálnu akciovú cenu. Balík HBO za 7,49 € a za 9,99 € dostanete balík Domáce kino. Balíky si môžete jednoducho aktivovať telefonicky na čísle 0650 123 456 alebo na predajnom mieste spoločnosti SWAN.

 

Ešte viac zábavy vám želá SWAN.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií