SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Deň plný radosti so SWANFORMEROM

Deň, kedy každý z nás chce urobiť radosť deťom vo svojom okolí, sa pomaly blíži. Medzinárodný deň detí sa oslavuje v mnohých krajinách sveta, a to vždy 1. júna. Na Slovensku sa táto milá tradícia uchytila od roku 1952. V tomto roku pripadne Deň detí na nedeľu, oslavovať teda môžeme spolu s našimi najmenšími počas celého víkendu. Mestá a organizácie po celom Slovensku pripravujú na tento víkend rôzne zábavné, kultúrne, či športové podujatia.

 

SWANFORMER oslavuje tiež

Po prvýkrát môžete tento rok prežiť Deň detí aj so SWANFORMERom. V sobotu 31. mája zavíta do OC MAX v Nitre na Chrenovskej. Pre deti bude pripravený bohatý program v čase od 10 – 15:00 hod. Tešiť sa môžete na rôzne hry a súťaže o pekné ceny, zábavu na mušej stene, či maľovanie na tvár a modelovanie zvieratiek z balónov.

V nedeľu 1. júna príde SWANFORMER aj na Námestie SNP vo Zvolene. Tu ho môžete stretnúť od 9:30 do 13:00.

SWANFORMER sa už teraz teší na všetky deti!


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií