SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Chcete rýchly internet a nie ste v pokrytí optiky? Dovedieme vám ho vzduchom.

Chceli by ste vysokorýchlostný internet, ale ste odkázaní len na pripojenie DSL, WiFi alebo WiMax? Naša nová služba je práve pre vás. SWAN rozširuje svoju ponuku o LTE internet s rýchlosťou až do 70 Mbit/s.

 

Kvalita za výhodnú cenu

LTE internet nie je len kvalitnou službou, ktorá spĺňa vysoké nároky na rýchlosť pripojenia, ale aj cenovo výhodné riešenie. Je ideálny napríklad pre obyvateľov rodinných domov, keďže je signál šírený vzduchom a nie je potrebné riešiť komplikovanú kabeláž.

SWAN pre LTE internet využíva svoju sieť v pásme 3,7 GHz a pre svojich zákazníkov ho ponúka v troch variantoch. Služba LTE doma S je určená domácnostiam, ktorým postačí rýchlosť 12/1 Mbit/s, pričom atraktívna je najmä nízka cena, iba 9,99 eur mesačne. Pre náročnejších klientov je určená služba LTE doma L s rýchlosťou do 70/5 Mbit/s, ktorú SWAN ponúka za 19,99 eur. K produktom LTE doma S a L, pribudol ďalší s názvom LTE doma M, ktorý ponúka za cenu 14,99 € rýchlosti až do 25/2 Mbit/s. Tieto ceny platia pri ročnej a dvojročnej viazanosti, pričom pri službe LTE doma L má zákazník, v prípade 24-mesačnej viazanosti, WiFi router v cene služby.

V každom väčšom okresnom meste sa v súčasnosti buduje niekoľko 3,7 GHz základňových staníc, ktoré zabezpečujú prakticky stopercentné pokrytie mesta pri použití vonkajších terminálov. Zákazníci SWANu dostanú k službe vonkajší terminál ZTE WF820, ktorý s WiFi routerom prepojí technik ethernet káblom. Za prenájom zariadenia klient neplatí žiaden poplatok ako u mnohých iných poskytovateľov. V ponuke sú dva typy WiFi routerov v cene za 24,90 alebo 54,90 eur, zákazník však môže použiť aj svoj vlastný.

V záujme dosiahnutia rovnakej kvality a dostupnosti pre všetkých zákazníkov, SWAN stanovil FUP (Fair User Policy) na 50 GB týždenne. Po dosiahnutí tejto hranice sa rýchlosť zníži na 1/1 Mbit/s do konca týždňa, pričom vždy od pondelka sa prenosová rýchlosť vráti na pôvodnú.

 

LTE internet už vo viac ako 30 mestách

Služby v novembri 2015 úspešne odštartovali v Nitre a Trnave a od decembra 2015 sa k nim pripojili aj Bánovce nad Bebravou, Dunajská Streda, Galanta, Martin, Pezinok, Senec, Sereď, Topoľčany a Žilina a ich blízke okolie. V januári 2016 sa pridali aj vybrané lokality v Bratislave. Najnovšie v marci pribudli aj mestá Čadca, Kysucké Nové Mesto, Modra a Stará Turá. A v máji pribudli mestá Banská Bystrica, Dubnica nad Váhom, Hlohovec, Komárno, Košice, Malacky,  Nové Mesto nad Váhom a Prešov, Trenčín a Zvolen a najnovšie v júli pribudli Levice, Liptovský Mikuláš, Stupava a Trenčianske Teplice. Spolu je to už 32 miest, pričom do konca roka 2016 bude LTE internet dostupný v každom okresnom meste.

 

Využite ponuku aj vy!

Pridajte sa aj vy k zákazníkom, ktorí využívajú skvelú rýchlosť za výhodnú cenu!

LTE doma S, LTE doma M a LTE doma L si môžete zakúpiť na predajných miestach SWANu alebo priamo na našej webovej stránke:

Bánovce nad Bebravou

Bratislava

Banská Bystrica

Čadca

Dubnica nad Váhom

Dunajská Streda

Galanta

Hlohovec

Komárno

Košice

Kysucké Nové Mesto

Levice

Liptovský Mikuláš

Malacky

Martin

Modra

Nitra

Nové Mesto nad Váhom

Pezinok

Prešov

Púchov

Senec

Sereď

Stará Turá

Stupava

Topoľčany

Trenčín

Trenčianske Teplice

Trnava

Žilina

Zvolen

 

Prečítajte si aj 10 vecí, ktoré potrebujete vedieť o LTE internete.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií