SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

BENESTRA podporuje lokálny univerzitný hokej

Počas posledných piatich rokov BENESTRA hrala dôležitú úlohu pri prenose TV signálu z hokejových zápasov v rámci zimnej olympiády ako aj majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji.

Okrem toho, že slovenskému divákovi prinášame “veľký hokej”, snažíme sa prispieť aj lokálne. Hokejový tím Slovenskej Technickej Univerzity (HK Slávia STU) nás oslovil s prosbou použiť našu infraštruktúru na posielanie TV signálu zo zimného štadióna do svojej študentskej televízie a tak sprístupniť sledovanie zápasov tak svojim študentom ako aj širokej verejnosti.

Vysokoškolské vzdelávanie je obrovským prínosom - pre fyzické osoby, ktoré si prostredníctvom štúdia vylepšujú životné šance a príležitosti; pre ekonomiku, ktorá dostáva inovácie a zručnosti; a pre samotnú spoločnosť, ktorá môže čerpať z vyššej vedomostnej úrovne, výsledkov výskumných prác, zvýšenej sociálnej mobility a súdržnosti.

Veľa absolventov tejto univerzity viacerými spôsobmi vplýva na telekomunikačný trh na Slovensku ale aj vo svete. V BENESTRE sme presvedčení, že pomáhame našim budúcim kolegom, zákazníkom alebo obchodným partnerom.

V rámci tohto projektu zodpovednosť BENESTRY spočíva v prenose signálu zo všetkých domácich zápasov, ktoré STU tím odohrá v rámci európskej univerzitnej hokejovej ligy (EUHL). V našej východnej divízii sú univerzitné celky zo Slovenska, Poľska, Českej Republiky a Rakúska.

Pozrite si upútavku na 1. domáci ligový zápas, ktorý Slávisti odohrajú dňa 14.11.2015 o 19:00 na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

 

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií