SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

BENESTRA otvára nový obchod: CloudStore

Vytvorte si zadarmo svoj účet na cloudstore.sk a pozrite sa na ponuku služieb, ktorú sme pre Vás pripravili. K dispozícii sú balíčky virtuálnych a dedikovaných serverov, viaceré operačné systémy, inštalácie užitočných programov, ale aj zaujímavých aplikácii ako Nextcloud, WebApps Server, MailStore, alebo Acronis Backup Cloud. Ponuka aplikácii bude postupne rásť, pričom budeme zohľadňovať najmä potreby zákazníkov.
 

Všetko na jednom mieste, cez jedno rozhranie, za atraktívne ceny

Zákazník pristupuje k službám cez intuitívne rozhranie, v ktorom služby objednáva, konfiguruje a spravuje. Raz za mesiac dostane zákazník faktúru za služby, ktoré využíval predchádzajúci mesiac.

Po prihlásení do obchodu sú okamžite k dispozícii konečné ceny. A nie, nepomýlili sme sa pri počítaní ak sa Vám zdajú byť príliš nízke. Pre optimálny výkon a rýchlu odozvu servera sú k dispozícii SSD disky.

Bezplatná registrácia
 
Okrem samotných služieb a aplikácií obchod prináša veľa samozrejmých, ale aj revolučných funkcionalít. Zákazník má možnosť klonovať produkčné prostredie servera, pripojiť k serveru sieťový NAS alebo lokálny storage, nastaviť automatickú zálohu, alebo vzdialene pristupovať a spravovať server kedykoľvek a kdekoľvek na svete. A to všetko pri nulových investíciách do nákupu HW.
 

BENESTRA v Cloude

Je tomu päť rokov čo sa BENESTRA strategicky rozhodla rozšíriť svoju ponuku o cloudové služby a služby bezpečnosti. Postupne boli zákazníkom sprístupnené služby ako sú Virtuálne Dátové Centrum, Network Storage, Backup Storage, Managed Security, Office Security, alebo teraz CloudStore. Prístup k týmto službám zabezpečujeme pre zákazníkov využívajúc naše nosné služby ako sú Business Internet alebo Ethernet Line. Tým pádom dokážeme zákazníkom garantovať najvyššie možné prevádzkové parametre a dostupnosť. BENESTRA dnes poskytuje v cloude rôzne služby, ktoré sú cielené na konkrétne potreby zákazníkov:
  • Efektívne výpočtové zdroje s predpovedateľnými nákladmi
  • Ochrana firemnej siete pred nástrahami internetu
  • Bezpečné zálohovanie kritických dát alebo dát potrebných zálohovať v súlade so zákonom
  • Zdieľanie dát napriek firmou nezávisle na geografickej polohe pobočiek
  • Účinná ochrana pred DDoS útokmi
  • SaaS aplikácie prevádzkované v cloude
  • Správa firemnej siete až na úroveň jednotlivých užívateľov vrátane reportov
  • Manažment WiFi siete
  • Profesionálne videokonferenčné služby
  • Správa virtuálnej pobočkovej ústredne
Viac o CloudStore

Veríme, že nová služba CloudStore dokáže pokryť Vaše potreby a osloví Vás svojou jednoduchosťou, širokou paletou služieb a atraktívnymi cenami.
 

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií