SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

BENESTRA: O internete, SIXe a dátových rekordoch na TA3 (časť 4)

V štvrtom diele Augustín Revák, technický riaditeľ spoločnosti BENESTRA, prezradí zopár zaujímavostí súvisiacich s transportom signálu z hokejových majstrovstiev sveta v Moskve a Petrohrade. Dozviete sa detaily o online prenosoch zápasov, vďaka ktorým bol aj tento rok prekonaný rekord v dátovej prevádzke na Slovensku, a to hneď dva krát. Reportáž bola odvysielaná v relácii Svet Technológii v televízii TA3 dňa 31.7.2016. Poslaním spoločnosti BENESTRA je uspokojovanie všetkých telekomunikačných potrieb našich zákazníkov, priebežná inovácia komplexnej ponuky služieb a neustály tlak na rozvoj telekomunikačného trhu na Slovensku. Úloha inovátora zahŕňa aj vzdelávanie trhu. Aj preto sme sa rozhodli pripraviť seriál, ktorý zrozumiteľnou formou vysvetlí technické pozadie našich služieb.
 
Hľadáte profesionálneho partnera pre distribúciu živého vysielania alebo záznamu? Ste tvorca alebo distribútor obsahu, ktorý vyžaduje stabilný signál a špecializované nástroje? Vyplňte jednoduchý formulár a obratom Vám poskytneme všetky potrebné informácie.
 
Zistiť viac o službe Media Line
 Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií