SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Behu za dobrú vec sa opäť zúčastní aj náš SWAN tím

Trinásťčlenný tím bežcov z radov zamestnancov spoločnosti SWAN pobeží už túto nedeľu za dobrú vec. Zapoja sa do celosvetového charitatívneho behu Wings for Life World Run, ktorého cieľom je podporiť svetový výskum zameraný na liečbu poranení miechy. SWAN za každého člena svojho tímu zaplatil štartovné, aby naši kolegovia mohli bežať za tých, ktorí kvôli zraneniu miechy behať nemôžu.

Wing for life_auto

„Veľmi nás teší, že vo SWANe máme ľudí, ktorým osud iných nie je ľahostajný. My preto našich zamestnancov povzbudzujeme a podporujeme aj tým, že za nich napríklad zaplatíme štartovné. To, v prípade behu Wings for Life, celé poputuje na dobrý účel a dá nádej miliónom ľudí, ktorí kvôli zraneniu miechy ostali odkázaní na pomoc ostatných,“ hovorí výkonný riaditeľ SWAN, a. s., Martin Mosný.

Wings for Life World Run je výnimočný aj tým, že sa nebeží zo štartu po cieľovú čiaru. Namiesto toho, cieľová čiara dobieha bežcov a tak pre každého nastavuje vlastný cieľ. Pol hodiny po tom, čo odštartuje beh vyráža za bežcami auto, ktoré dobieha bežcov. Tí, ktorých dobehne, postupne končia, až kým auto „nedobehne“ posledného bežca na trati.

Swaňáci pobežia za dobrú vec!

Ak ste sa nestihli prihlásiť, nezúfajte. Zúčastniť behu sa môžete kdekoľvek. Stačí ak si do smartfónu nainštalujete aplikáciu Wings for Life World Run pre iOS alebo Android a bude vás naháňať virtuálne auto, tak ako všetkých bežcov na celom svete. Skúsite prekonať aktuálny rekord 88,44 km?


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií