SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Balónová Fiesta v Košiciach

Počas 11. – 14. júna 2014 sa pri Auparku v Košiciach uskutoční festival lietania na balónoch – Balónová Fiesta.

Bohatý program

Účastníkov festivalu čaká jedinečný zážitok v podobe letu nad Košicami, ako aj nočné nafukovanie balónov a bohatý sprievodný program (k dispozícii na stiahnutie tu). Tešiť sa môžete aj na vystúpenie skupiny Polemic.

Vyhraj 2 letenky!

Vychutnajte si pohľad na Košice z výšky spolu s desiatkou ďalších balónov vo vašom horizonte. SWAN vyhlasuje na facebook stránke SWAN MULTIMEDIA súťaž, v ktorej môžete vyhrať 2 letenky! Stačí keď odpoviete na otázku: „Na akej akcii by si rád videl SWANFORMERA?“, pridate lajk, a zároveň zdieľajte status so súťažou. Žrebovanie výhercu 2 leteniek vyhlásime v stredu 11. 6. 2014 o 11:00 hod.

Osoba mladšia ako 18 rokov musí byť doprevádzaná osobou staršou ako 18 rokov. Na palube nie je povolené prevážať psov a iné domáce zvieratá. Výherné letenky musia byť uplatnené iba počas Balónovej Fiesty v sobotu 14. 6. 2014 o 18:30 hod.

Viac informácií

Viac informácií o Balónovej Fieste získate na stránke: www.balon.sk

Ešte viac zábavy želá telekomunikačný operátor SWAN


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií