SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Augustové filmové vychytávky

Pozrite si prehľad augustových highlightov, ktoré môžete sledovať na TV kanáloch FilmBox HD a FilmBox Premium.

 

Evan Všemohúci (Evan Almighty)

Po úspechu komédie Bruce Všemohúci natočil režisér Tom Shadyac jej voľné pokračovanie, Evan Všemohúci. Hlavnou postavou je tentoraz Evan Baxter (Steve Carell), teda moderátor, ktorý kedysi Bruceovi vyfúkol prestížne moderátorské miesto. Dnes je však na tom ešte lepšie, stal sa totiž kongresmanom. Voľby vyhral so sloganom „Zmením svet“ a Boh (Morgan Freeman) sa ho rozhodol otestovať.

Sledujte v sobotu, 15. 8. o 16:05 na FilmBox Premium.

 

Ako malí chlapci (Brats)

Thomas sa práve zasnúbil. S vyhliadkou krásneho rodinného života sa stretáva s otcom svojej nastávajúcej a dúfa, že mu dá svoje požehnanie. OMYL! Gilbert má pocit, že vďaka svojmu tridsaťročnému manželstvu prišiel o kus mladosti. Prehovára Thomasa, aby si nebral jeho dcéru Lolu, nechal všetko tak a začal si s ním užívať život. Obidvaja sa ponoria do svojho nového divokého života, ktorý si chcú poriadne užiť.

Sledujte v pondelok, 17. 8. o 22:25 na FilmBox Premium.

 

Prezumpcia viny (Out of time)

Čaká nás poriadne napínavý august! Môžete sa tešiť na skvelého Denzela Washingtona, čo by policajného šéfa Matt Whitlock, ktorý v malom floridskom mestečku prežíva románik s vydatou Ann. Tá za podivných okolností umiera pri požiari ich domu, aj so svojím manželom. Whitlock sa horlivo pustí do vyšetrovania dvojnásobnej vraždy, zakrátko však dôjde k nečakanému zvratu udalostí. Z lovca sa stáva korisť.
 
Sledujte vo štvrtok, 20. 8. o 22:30 na FilmBox HD.
 
 

Polnočná míľa (Moonlight Mile)

Mladík Joe Nast (Jake Gyllenhaal) uprostred plánov na svadbu stráca to najcennejšie – svoju snúbenicu a s ňou aj všetky svoje plány a sny. Aj napriek tomu sa však rozhodne stať skvelým zaťom jej rodičom Benovi (Dustin Hoffman) a JoJo (Susan Sarandon), ktorým zostal už iba on. Keď ale náhle vstúpi do jeho života iná žena, musí sa vysporiadať so svojim nechceným citom a rolou, ktorú si sám zvolil.

Sledujte v utorok, 18. 8. o 19:05, vo štvrtok, 20. 8. o 17:20 alebo piatok, 28. 8. o 17:40 na FilmBox HD.

Uväznení (Unknown)

Pätica mužov sa zobudí v opustenej chemickej továrni. Okrem vlastných mien si nedokážu spomenúť na nič iné. Stopercentne však vedia jediné – chcú odtiaľ preč tak rýchlo, ako sa len dá. Pri úteku a pátraní, čo sa vlastne stalo, rýchlo zisťujú, že sa vyplatí byť obozretný. Niekto tu nehrá čistú hru. Herecké mená ako Jim Caviezel, Joe Pantiliano či Barry Pepper a zaujímavý scenár sú rozhodne tou pravou pozvánkou k sledovaniu.
 
Sledujte v sobotu, 22. 8. o 21:45 na FilmBox Premium.
 
 

Bozk draka (Kiss of Dragon)

Elitný pekingský policajt Liu Juan (Jet Li) mieri do Paríža, kde naňho čaká nebezpečná úloha. Objektom jeho záujmu je skorumpovaný inšpektor Richard, ktorý s nepohodlnými svedkami nemá zľutovanie. Juan sa Richardovi dostane „pod kožu“ vďaka prostitútke Jessice (Bridget Fonda), ktorá sa tým však vystaví smrteľnému nebezpečenstvu. Môžete sa tešiť na poriadnu dávku napätia, akcie a bojových umení.
 
Sledujte v utorok, 25. 8. o 22:25 na FilmBox HD.

Sexi Pistols/Sexi pištoľníčky (Bandidas)

Rok 1880, Divoký západ. Bankár Tyler Jackson, v snahe nezákonne sa zmocniť ich rodinnej pôdy, zničí rodiny mladej Sáry (Salma Hayek) a Marie (Penélope Cruz). Krehké dievčatá však prisahajú pomstu a razom sa z nich stanú poriadne „drsňáčky“, ktoré začnú útočiť na pobočky Jacksonových bánk. Podarí sa okúzľujúcim pištoľníčkam dosiahnuť svoje? Túto skvelú westernovú komédiu si jednoducho nemôžete nechať ujsť.
 
Sledujte v sobotu, 29. 8. o 18:05 na FilmBox HD.
 
 

Mckenna na ceste ku hviezdám (An American Girl: McKenna Shoots for the Stars)

Americká rodinná snímka nás zavedie do sveta desaťročnej McKenny Brooks. Dievča sa snaží nájsť rovnováhu medzi školou a jej začínajúcou kariérou gymnastky. Nie je ľahké sústrediť sa na prekonanie všetkých prekážok, ktoré so sebou prináša život, škola a šport a zároveň nájsť stratenú sebadôveru. Film je inšpirovaný úspešnou knižnou predlohou „American Girl“, ktorá si získala svojich fanúšikov po celom svete. Získa si aj vás?
 
Sledujte v piatok, 28. 8. o 14:25 alebo v sobotu, 29. 8. o 17:25 na FilmBox Premium.
 
 
Prajeme vám ešte viac filmovej zábavy!
SWAN
CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií