SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Atletické hry od A po Z: užite si olympiádu aj v týchto hrách

Olympijské hry sú v plnom prúde a vy určite nadšene sledujete parádne príbehy, ktoré dokáže napísať len špičkové športové zápolenie. 

Hry v TV však majú jednu chybu – na výsledky máte z obývačky pomerne malý vplyv, nech fandíte akokoľvek horlivo…

Našťastie sú tu počítače a herné konzoly, kde môžete byť najrýchlejší a najlepší vďaka svojej vlastnej šikovnosti. Výhodou je, že na to nepotrebujete roky tréningu ani žiadnu špičkovú kondičku.

Čo vonia športom a dá hrať už dnes?

Athletics 3: Summer Sports

Čo tak mať všetko v jednom? Atletika, synchronizované plávanie, hody oštepom, beh a všetko, čo vám ešte napadne. 

Samozrejme, ide o hru od nezávislých vývojárov, takže nemôžete čakať špičkovú grafiku ani oficiálne licencované mená športovcov, ale na druhej strane, 42 disciplín, ktoré môžete hrať na jednom počítači viacerí, a to všetko na Steame len za 3,99 eur? 

To je na medailu!

Descenders

Cyklistika je jedným z najobľúbenejších športov. Tu je však treba skôr odvahu než vytrvalosť, spustíte sa totiž z poriadne vysokých kopcov a ideálne čo najrýchlejšie.

Popritom je ale čas aj na rôzne triky a freestylové kombá.

Hra je dostupná pre všetky hlavné platformy, PC, Xbox aj PlayStation.

Golf with Friends

Golf mal svoje miesto na olympiáde už v rokoch 1900 a 1904. Potom zmizol a vrátil sa až od roku 2016. 

Že je to trochu nuda? Golf with Friends je pravý opak, a môžu za to naozaj zábavné a uletené mapy, po ktorých je treba presúvať loptičku do jamky.

Aby toho nebolo málo, ani tá nemusí byť práve guľatá. Hru si najviac užijete so všetkými kamošmi v jednom veľkom multiplayerovom zápase. Namiesto rúk vás však od neustáleho smiechu budú bolieť bruchá.

FIFA 21

Neexistuje dôležitejší šport, ako je futbal. Neexistuje dôležitejšia hra na konzoly, ako je FIFA. 

FIFA21 sa dokonca objavila aj v predplatnom GamePass, takže s kamošmi môžete hrať už za pár eur mesačne. Zlé jazyky tvrdia, že s lepšími hráčmi a kvalitnejšími hráčmi, ako sú na olympiáde… Tam totiž najväčšie hviezdy nenájdete.

NHL21

V našich končinách je obľúbená aj NHL-ka, hoci hokej patrí skôr na zimnú ako letnú olympiádu. Pohľad na ľad vám však možno trochu pomôže v dnešných úmorných horúčavách.

Ono výber konkrétneho športu ani nie je dôležitý, keď môžete hrať proti kamošom. 

Malý tip navyše: nedávno sa objavila aj NHL94 Rewind – takže ak máte záujem o remake legendárnej a asi najlepšej NHL vôbec, hor sa do nej! Škoda, že sa nevrátila aj na PC.

Olympic Games Tokyo 2020 

Tá ozajstná a jediná oficiálna olympijská hra je práve táto. Nájdete tu skutočných športovcov aj vymyslené charaktery, veď sme predsa v Japonsku, krajine anime a čudných vecí.

Inak ide o to isté, ako každé štyri roky. Kľúčom k úspechu je rýchle stláčanie tých správnych tlačidiel. Veľmi rýchlo a veľmi veľakrát po sebe.

Ako párty hra však Tokyo nemusí nudiť. 

Pro Cycling Manager 2021

Táto hra rozhodne nie je pre každého, naozaj v nej totiž neťukáte do tlačidiel a nešliapete do pedálov. 

Ozajstným fanúšikom cyklistiky ale ponúkne hodiny zábavy. Manažujete v nej totiž vlastný cyklistický tím, rozhodujete o únikoch, šetríte lídrov a útočíte v ostrých horských stúpaniach.

Ak neviete, o čom hovoríme, PCM 2021 preskočte. Ak strávite celý mesiac nalepení pri 5-hodinových prenosoch z francúzskych Álp a Pyrenejí, okamžite kupujte. 

Rocket League

Ďalší futbal? Pardon, futuristická budúcnosť futbalu s podobnými pravidlami, no namiesto hráčov tu behajú veľmi rýchle autíčka. 

Neverili by ste, aká je to zábava a aká dôležitá je spolupráca. Hru si narozdiel od FIFY alebo NHL zahráte len online, šikovný multiplayer vám však spoluhráčov vždy nájde sám. Hrať ale môžete aj s vlastnými kamošmi, čo je rozhodne lepšie a zvýšite si tak šancu na výhru.

Hra je dokonca dostupná zadarmo.

UFC 4

Na olympiáde nájdete box, judo aj zápasenie. UFC je z trochu iného kútika a o poznanie brutálnejšie. 

Na konzolách je však tento šport spracovaný parádne a ovládanie sa naučí každý už za niekoľko minút. 

Rýchle zápasy, efektné kopy a knockouty aj obľúbené mená, o ktorých sa v našich končinách hovorí čoraz viac, znamenajú, že aj táto hra od EA je odsúdená na úspech. 

Všetky hry s internetom od SWANu

Nové hry sú poriadne veľké a na ich stiahnutie potrebujete naozaj rýchly internet

Pri multiplayerových zápasoch je zas kľúčom k úspechu spoľahlivosť a blesková odozva.

Optický internet až do 1 Gbit/s môže byť teraz váš s 50 % zľavou a môžete si byť istí, že toto všetko spĺňa. 


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií