SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Appka MAX multimedia na shortliste AppsRulezz 2013

Zákazníci spoločnosti SWAN môžu sledovať TV nielen na obrazovke televízora, ale aj vo svojom smartfóne, či na tablete. Aplikáciu MAX multimedia vybrala 16-členná porota aj na shortlist v kategórii Tablet v súťaži slovenských aplikácii AppsRulezz 2013.

Porota u appky ocenila, že zákazníkom SWANu rozširuje možnosti sledovania televízie aj na ďalších zariadeniach a robí službe MAX multimedia dobré meno.

Aplikácia MAX multimedia poskytuje používateľom okrem sledovania vybraných televíznych kanálov aj ďalšie pokročilé funkcie, ako je týždňový TV archív alebo schopnosť uložiť si rozpozeranú reláciu na tablete a v sledovaní pokračovať na veľkej televíznej obrazovke.

Aplikácia je v ponuke Apple Store od jesene 2012, pod názvom MAX multimedia, pre iOS 6 a vyššie je dostupná aj verzia MAX multimedia II. Používatelia Androidu nájdu v Google Play beta verziu MAX multimedia.

Súťaž mobilných aplikácií AppsRulezz 2013 sa uskutočnila pri príležitosti konferencie MobileRulezz 2013. Tá sa venovala všetkému, čo súvisí s mobilmi, smartfónmi, operátormi a mobilnými aplikáciami.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií