SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Apokalypsa plná zombíkov pokračuje v premiére po letnej prestávke na kanáli AMC

Celosvetová premiéra druhej polovice druhej sezóny populárneho seriálu "Fear the Walking Dead" sa po letnej prestávke nezadržateľne blíži. Na premiérový diel sa môžu diváci stanice AMC tešiť v pondelok 22. augusta o 3:00 hod. ŕano v pôvodnom znení a o 22:00 hod. v českom dabingu. Stanicu AMC nájdu zákazníci SWAN MULTIMEDIA v balíku Digitálna televízia L aj v HD kvalite.

Keď sme začiatkom leta, po skončení prvej polovice druhej série, opúšťali Madison, Travisa, Nicka, Chrisa, Nicka, Aliciu a ostatných, boli rozdelení a riešili svoje vlastné problémy s apokalypsou zombíkov. Postavy, ktoré predtým držali spolu sú teraz rozdelené, no v pokračovaní druhej série sa opäť spoja. Takže kľúčovou otázkou druhej polovice série bude, kedy a ako sa dá rodina opäť dokopy. Nechajme sa prekvapiť!

Pozrite si upútavku na 9. diel druhej série #FearTWD!

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií