SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Ako sme “dopiekli” Vianoce?

Každý decembrový štvrtok sa v spoločných priestoroch spoločnosti SWAN konala milá a príjemná aktivita - zamestnanci si "upiekli Vianoce" a prispeli tak na dobrú vec.

 

Čo je za projektom Upečme si Vianoce?

Projekt Upečme si Vianoce bol nápadom našich kolegov z Oddelenia zákazníckej starostlivosti a vznikol v roku 2013. Jeho princípom je podporiť ľudí v núdzi prostredníctvom dobrovoľného príspevku za domáce slané či sladké koláčiky, ktoré priniesli (aj pripravili) zamestnanci. Zapojiť sa a prispieť na dobrú vec môže každý zamestnanec firmy. Viac o projekte si môžete prečítať v predchádzajúcom článku.

 

 

Pomohli sme ľuďom i štvornohým kamarátom

Druhý ročník priniesol opäť mnoho výborných domácich koláčikov aj slaných dobrôt. Za tieto maškrty sa z dobrovoľných príspevkov vyzbieralo spolu 1.553,- €. Celá suma sa rozdelí rovným dielom medzi nasledovných 6 výziev, ktoré vybrali jednotliví divízni riaditelia spoločnosti SWAN:

Tento rok sa pôvodný projekt rozšíril aj na pomoc štvornohým kamarátom. Pre zvieratká, ktorých súčasným domovom je útulok Slobody zvierat v Bratislave, sa vyzbieralo:

  • 87 kg krmiva pre psov,
  • 3 kg krmiva pre mačky,
  • deky, hračky, vodítka a misky.

Pevne veríme, že o rok to bude aspoň raz toľko :)

 

 

 

Zapojiť sa môžete aj vy

Chcete aj vy pomôcť ľuďom, či štvornohým kamarátom v núdzi? Stačí si vybrať výzvu na portáli ĽudiaĽuďom.sk a prispieť ľubovoľnou čiastkou alebo navštíviť útulok vo vašom meste - určite nepohrdne krmivom, dekami, či pomocou pri venčení. 

Ak sa vám táto myšlienka páči, neváhajte ju navrhnúť kolegom vo vašej firme! U nás sa to osvedčilo a už druhý rok dotvára príjemnú predvianočnú atmosféru na pracovisku ;)

 

Pekné sviatky želáme.

Zamestnanci telekomunikačného operátora SWAN, a.s.

CTA IMAGE

Staňte sa súčasťou tímu

inovatívnej spoločnosti, ktorá patrí k špičke telekomunikačného trhu.

Pozrieť voľné pozície

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií