SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Objednávky a doplnkové balíky SWAN MULTIMEDIA online

V dnešnom blogu vás bližšie oboznámime so službou digitálnej televízie - MÔJ SWAN. Táto funkcia umožňuje sledovať prehľad aktuálnych služieb a taktiež si doobjednať doplnkové balíky z pohodlia vášho domova.

Ako sa dostanem do ponuky MÔJ SWAN?

Postup, ako si pozrieť zoznam aktuálnych objednávok alebo si doobjednať nové doplnkové služby je jednoduchý. Stačí, keď na zapnutej digitálnej televízii prostredníctvom diaľkového ovládača

  • zvolíte tlačidlo MENU,
  • dostanete sa do priečinku SLUŽBY,
  • vyberiete položku MÔJ SWAN, zadáte PIN kód (prednastavený PIN je v tvare 2897) a potvrdíte.

Tu sa vám zobrazia 2 možnosti:

MOJE SLUŽBY

Funkcia MOJE SLUŽBY umožňuje prezeranie a kontrolu televíznych služieb SWAN MULTIMEDIA, ktoré v súčasnosti využívate vo vašej domácnosti. V prípade, že sa chcete vrátiť späť do ponuky MÔJ SWAN, zvoľte zelené tlačidlo, ak chcete zavrieť toto menu, zvoľte modré tlačidlo. Žlté tlačidlo slúži na prechod ku zoznamu nových objednávok.

ZOZNAM NOVÝCH OBJEDNÁVOK

Vďaka tejto funkcii si môžete kedykoľvek z pohodlia domova aktivovať vybrané doplnkové TV balíky. V prípade, že si zvolíte niektorú z doplnkových služieb, stačí ju potvrdiť červeným tlačidlom, a následne zadaním PIN kódu (prednastavený PIN je v tvare 2897). Ak si chcete prezrieť zoznam služieb, ktoré už máte aktivované, zvoľte žlté tlačidlom. Modrým tlačidlom celé menu zatvoríte.

Prajeme vám ešte viac zábavy aj s funkciou MÔJ SWAN!

Váš telekomunikačný operátor SWAN


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií