SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Akčák či romantika? Vyberte si z našich TV tipov na víkend!

S digitálnou televíziou SWAN MULTIMEDIA si môžete vybrať z bohatej ponuky až 111 televíznych kanálov a z toho až 42 aj v HD kvalite. Tento víkend si prídu na svoje všetci milovníci akčných sci-fi filmov a mysterióznych detektívok. Okrem toho bude priestor aj na trochu tej romantiky a chlapi si v piatok večer môžu pozrieť živý prenos finále slovenského futbalového pohára.

 

Piatok, 29. apríla 2016

(AKČNÉ, SCI-FI) Na hrane zajtrajška (2014) na HBO o 20:00 hod.

Hodnotenie: ČSFD 86/100, IMDB 7,9/10 Hrajú: Tom Cruise, Emily Bluntová

V piatok o ôsmej večer odštartuje televízny víkend akčným sci-fi filmom Na hrane zajtrajška na kanáli HBO, v ktorom sa Zem musí brániť invázii z vesmíru. Vojak Cage (Tom Cruise) sa ocitne v boji proti mimozemskej rase, ktorá útočí na Zem. No bez poriadneho výcviku je už po niekoľkých minútach boja zabitý. Priamy kontakt s votrelcami ho uvrhne do časovej slučky, a on tak prežíva svoju prvú a poslednú bitku stále dokola a v boji sa neustále zlepšuje. Po jeho boku bojuje členka špeciálnych jednotiek Rita Vrataski (Emily Bluntová). Každá ďalšia bitka je pre Cagea a Ritu príležitosťou nájsť spôsob, ako mimozemských votrelcov poraziť a Zem zachrániť.

 

 

(ŠPORT) finále SLOVNAFT CUP 2016, priamy prenos na Dajto o 20:15 hod.

Pre všetkých futbalových fanúšikov televízia Dajto v piatok večer vysiela živý prenos z finále slovenského futbalového pohára SLOVNAFT CUP 2016. O pohár zabojujú futbalisti ŠK Slovan Bratislava a AS Trenčín.

 

(SCI-FI KOMÉDIA) Muži v čiernom 3 (2012), AXN o 22:00 hod. alebo v sobotu o 13:05 hod.

Hodnotenie: ČSFD 71/100, IMDB 6,8/10 Hrajú: Will Smith, Tommy Lee Jones, Josh Brolin

V treťom pokračovaní mužov v čiernom musia známi agenti J (Will Smith) a K (Tommy Lee Jones) opäť zachrániť ľudstvo. Keď je život agenta K aj osud celej planéty v ohrození, musí agent J cestovať späť v čase, aby dal v minulosti všetko do poriadku. J zistí, že existujú tajomstvá vesmíru, o ktorých mu K nikdy nepovedal. A tieto tajomstvá budú odhalené, keď sa v minulosti stretne s ešte mladým agentom K (Josh Brolin), aby zachránil svojho partnera, agentúru a budúcnosť tohto sveta.

 

Sobota, 30. apríla 2016

(ROMANTICKÁ KOMÉDIA) Dovolenka za trest (2014), HBO2 o 17:35 hod.

Hodnotenie: ČSFD 67/100, IMDB 6,5/10 Hrajú: Adam Sandler, Drew Barrymore

Táto oddychová romantická komédia sleduje dvoch slobodných rodičov Jima a Lauren (Adam Sandler a Drew Barrymore), ktorí sa po katastrofálnej schôdzke naslepo dokážu zhodnúť len na jednej veci, že už sa nikdy nechcú znovu vidieť. Lenže keď si potom nezávisle na sebe objednajú fantastickú dovolenku aj so svojimi ratolesťami, musia sa celý týždeň deliť o jediné luxusné apartmány na africkom safari. A tak si v záujme vlastného prežitia musia obe úplne rozdielne rodiny k sebe nájsť cestu.

 

(AKČNÝ TRILER) Expendables: Nezničiteľní 2 (2012), Markíza (HD) o 22:35 hod.

Hodnotenie: ČSFD 80/100, IMDB 6,7/10 Hrajú: Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren, Tajný agent CIA Church (Bruce Willis), opäť povolá známu partiu zabijakov na čele s Barneym Rossom (Sylvester Stallone), aby ich poveril zdanlivo jednoduchou zákazkou. Hoci úloha vyzerá veľmi jednoducho, samotná akcia sa príliš nevydarí a jeden člen počas nej dokonca zomrie dosť nepeknou smrťou. Jeho kumpáni sa ho rozhodnú pomstiť priamo na mieste, teda na nepriateľskom území, kde majú ale mizivú šancu na úspech. Aby toho nebolo málo, na Zem sa v rovnakom čase valí päť ton čistého plutónia, ktoré by našu planétu mohlo hravo vychýliť z osi a vyhladiť na nej všetok život! V porovnaní so šťavnatou pomstou za kamarátovu smrť je to však záležitosť, ktorú dokážu vybaviť „ľavou zadnou“.

 

Nedeľa, 1. mája 2016

(KRIMI, MISTERIÓZNY) Da Vinciho kód (2006), Markíza (HD) o 13:50 hod.

Hodnotenie: ČSFD 67/100, IMDB 6,5/10 Hrajú: Tom Hanks, Audrey Tautou, Ian McKellen, Jean Reno

Keď uprostred noci povolajú renomovaného harvardského symbológa Roberta Langdona (Tom Hanks) do parížskeho Louvru, je mu okamžite jasné, že sa muselo stať niečo strašné – a nemýli sa! S nasadením vlastného života sa Langdon snaží s pomocou policajnej kryptografky Sophie Neveuovej (Audrey Tautou) rozlúštiť skryté posolstvá v majstrovských dielach Leonarda da Vinciho. Všetky nitky sa zbiehajú k legendami opradenému bratstvu, ktorého členovia už 2 000 rokov strážia veľké tajomstvo.

 

(ROMANTICKÝ) Dom pri jazere (2006), Doma o 17:40 hod.

Hodnotenie: ČSFD 67/100, IMDB 6,8/10 Hrajú: Keanu Reeves, Sandra Bullock

Doktorka Kate Forster (Sandra Bullock) konečne našla lásku, ale bohužiaľ sa jedná o vzťah na diaľku. Všetko začína okamihom, keď sa Kate odsťahuje zo svojho krásneho domu pri jazere a nechá odkaz pre budúceho nájomníka, architekta Alexa Wylera (Keanu Reeves). Vzdialenosť ale nie je jediný problém, kým ona býva v centre Chicaga roku 2006, on je v jej starom dome v roku 2004. Podarí sa im prekonať vzdialenosť a čas a stretnúť sa?

 

(DRÁMA) Bernie (2011), FilmBox HD o 19:20 hod.

Hodnotenie: ČSFD 59/100, IMDB 6,8/10 Hrajú: Jack Black, Shirley MacLaine, Matthew McConaughey

Tento miestami až absurdný film je natočený na motívy článku, ktorý vyšiel v roku 1998 v časopise Texas Monthly a ktorý hovorí o živote istého Bernieho Tiedeho, ktorý svojou štedrosťou pomohol premeniť mesto Carthage k lepšiemu a ktorý bol potom, k nevôli obyvateľov Carthagea, zatknutý za spáchanie vážneho zločinu.

(KRIMI DRÁMA) Muži, ktorí nenávidia ženy (2011), JOJ o 22:50 hod.

Hodnotenie: ČSFD 79/100, IMDB 7,8/10 Hrajú: Daniel Craig, Rooney Mara, Christopher Plummer

Oskarový film, ktorý získal spolu až 5 nominácií, rozpŕava príbeh Mikaela Blomkvista (Daniel Craig), investigatívneho reportéra, ktorý chce očistiť svoju povesť po tom, ako bol obvinený z ohovárania bohatým švédskym podnikateľom Henrikom Vanger (Christopher Plummer). V tom istom čase má detektívka Lisbeth Salanderová (Rooney Mara) za úlohu Blomkvista preveriť. Mikael a Lisbeth však spoja svoje sily a začnú odhaľovať tajomstvo rodiny Vangerovcov v podobe vrážd, ktoré sa tiahnu z minulosti až do súčasnosti.

 

Želáme krásny víkend s digitálnou televíziou SWAN MULTIMEDIA!

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií