SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Aj SWAN zabráni zbúraniu hradieb v Trnave!

Trnava sa lúči s letom v štýle stredovekého obliehania hradieb a my budeme pri tom! Posledné dva augustové dni sa pod mestským opevnením uskutoční Dobývanie Trnavy. Až 150 účinkujúcich pripraví pre návštevníkov veľkolepú rekonštrukciu obliehania Trnavy z roku 1468. Aj SWAN podporil túto udalosť a stal sa partnerom podujatia.

 

Čo ťa čaká?

Počas dvoch dní bude pripravený bohatý sprievodný program, v rámci ktorého prebehne viacero šermiarskych vystúpení, ukážky výcviku stredovekého vojska, predstavenie verbovačky. Aj samotní návštevníci sa budú môcť zúčastniť viacerých aktivít. Podujatie je súčasťou osláv 775. výročia slobodného kráľovského mesta Trnavy. Viac o akcii na historickyfestival.sk

 

Zabojuj za svoj región

Ak si hrdý na svoj kraj a aspoň spolovice tak statočný ako boli naši predkovia pred 775. rokmi, neváhaj a pusti sa do SÚBOJA REGIÓNOV! Súboj preverí tvoje znalosti z oblasti multimédií, telekomunikácií a IT. Do súťaže sa môžeš zapojiť prostredníctvom aplikácie na sociálnej sieti Facebook, kde každý týždeň odpovedáš na nové otázky. Body za správne odpovede sa pripočítajú k skóre tvojho regiónu a 21. septembra bude pre jedného obyvateľa víťazného regiónu pripravený iPad mini. Okrem toho, každý týždeň žrebujeme zo všetkých súťažiacich 2 výhercov USB kľúčov. Tak na čo ešte čakáš?


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií