SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

6 mesiacov TV zadarmo dá zabrať! Tieto filmy a seriály si môžete užiť s DUO balíkom od SWANu

Správna moderná domácnosť sa dnes už bez rýchleho a spoľahlivého internetu nezaobíde. Čo tak k nemu pridať aj stanice z digitálnej TV pre väčšiu zábavu v obývačke? 

Presne na takéto praktické spojenie sme mysleli vo SWANe pri skladaní našich balíkov internetu a televízie DUO. Teraz máte až do 31. augusta pri vybraných balíkoch DUO možnosť využiť akciu 6 mesiacov TV zadarmo

V našej televíznej ponuke nájdete slovenské a české kanály, ale aj stanice plné športu, dokumentov a obsahu pre najmenších. Je sa naozaj na čo tešiť, okrem tradičnej septembrovej nálože noviniek našich televízií stihnete aj letné tutovky, ktoré už vo vysielaní sú. 

Dajto s dvojicou kultových seriálových klasík

Dajto napríklad začalo s reprízovaním ikonických seriálov Priatelia a Teória veľkého tresku (Big Bang Theory). Televízia oba do ponuky zaradila od prvej série!

Počas pracovných dní tak môžete nasadnúť na práve sa rozbiehajúci vlak. Ide totiž o tituly, ktoré môže človek pozerať stále dookola. 

Priatelia

Priatelia v pondelok až piatok o cca 16.05 hod.

Možno vďaka nim počas leta nebudete potrebovať ani Netflix a navyše, výhodou slovenskej stanice je dabing v našom jazyku, pre tých, ktorí angličtinou nevládnu, alebo si od nej chcú odddýchnuť aspoň počas prázdnin.

Big Bang Theory

Teória veľkého tresku v utorok až piatok o cca 14.40 hod.

Dvojka RTVS zameraná na Slovensko

Toto leto bude veľa z nás spoznávať svoju rodnú krajinu. Pomôcť nám k tomu môže aj viacero relácií na verejnoprávnej Dvojke RTVS.

V každú sobotu o 9:05 si napríklad môžete naladiť Cyklopotulky, ktoré hľadajú tie najlepšie trasy pre cyklovýlety s celou rodinou na území Slovenska a Česka.

Pokojne si tak môžete cez víkend privstať a ešte pred obedom, tesne po relácii, naložiť bicykle do auta, aby ste si trochu prevetrali telo aj mysel a zároveň spoznali tie najkrajšie regióny v oboch susedných krajinách.

Športoví fanúšikovia sa cez leto od obrazovky neodtrhnú

Po koronavírusovej prestávke už odštartovala skrátená sezóna pretekov Formuly 1, ktoré s českým alebo slovenským komentárom vysielajú stanice Sport 1 a Sport 2, taktiež v ponuke digitálnej TV SWANu.

Keďže šport prišiel o prvých pár mesiacov roka, Veľké ceny sú poriadne nahustené na seba a pravidelný dvojtýždňový interval už neplatí. Jazdí sa doslova každý víkend!

Formula 1

České televízie majú obsah aj pre Slovákov

Na Prima Plus vám môžeme odporučiť Show Jana Krause, ktorá sa na českých obrazovkách drží už niekoľko rokov. 

Česká televízia má taktiež perfektný nástroj na plánovanie letných dovoleniek, ale budete si ho musieť nájsť cez internet. 

Vďaka funkcii Pořady na mapě si môžete vyhľadať všetky relácie, ktoré sa točili na Slovensku - od dokumentov po cestopisy a tipy na výlety. Následne si môžete program nájsť a pustiť v archíve. 

ČT programy o Slovensku

Filmy pre nadšencov strieborného plátna

Na Slovensku už opäť môžete ísť aj do kina, aj keď viaceré premiéry tohtoročných noviniek boli o pár týždňov odsunuté. 

Vďaka balíku internetu L + TV L od SWANu si však môžete kedykoľvek naladiť napríklad stanicu Filmbox

V programe na najbližšie dni má napríklad drámu Hannibal alebo tarantinovku Kill Bill 2.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií