SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

5 hororových hier, s ktorými sa budete na Dušičky báť

Blíži sa Halloween. V našich podmienkach sme síce strašidlám a strašeniu až tak neprepadli, no prečo nevyužiť prácu herných vývojárov a nezahrať si pár poriadnych hororoviek

Mnohé z nich sú poriadne lacné a ponúknu vám hodiny zábavy! Aj všetkým vašim kamošom. 

Phasmophobia

Spomínate si na kultový film Krotitelia duchov? V tejto hre sa spolu s maximálne tromi ďalšími kamošmi vydáte do niektorého z rodinných domov alebo škôl, odkial duchovia a paranormálne aktivity vyhnali právoplatných majiteľov. 

Nechýbajú kamery, napätie, zvláštne zvuky aj špeciálna technika. Keď ducha nájdete, zhrabnete odmenu a odchádzate ešte predtým, než by vám stihol ublížiť.

Hru si užijú aj hráči, ktorí majú okuliare pre virtuálnu realitu. Napätie z toho, čo čaká za rohom, bude o to väčšie. 

Amnesia: Rebirth

V roku 2010 vyšla hororovka Amnesia, ktorá sa teraz dočkala tretieho pokračovania. 

Vašim cieľom bude dostať sa z tmavej jaskyne, no nepôjde to len tak. Príbeh odhalíte len po vyriešení niekoľkých skladačiek a hádaniek. 

Problémom bude aj manažovanie strachu hlavnej postavy. Ak zostanete v úplnej tme príliš dlho, začne jej to liezť na mozog až tak, že sa úplne zblázni a prestane počúvať vaše pokyny.

Séria Resident Evil

Kto by nepoznal snáď najznámejšiu hru so zombiekmi vôbec? V roku 2017 vyšla zatiaľ posledná siedma časť s podtitulom Biohazard, aby nasledovali remaky legendárnej Resident Evil 2 a Resident Evil 3.

Tie tak na PC a konzolách dostali nový grafický kabátik hodný modernej doby. 

Špekuluje sa, že Netflix chystá aj filmové spracovanie legendárnej série, takže je najvyšší čas si všetky časti zahrať pekne od začiatku. Vo filme mimochodom nebudú hrať žiadni živí herci. Všetko obstará počítačová animácia, aby bol odkaz na svet hier ešte vierohodnejší. 

Left 4 Dead 2

Hra, ktorá popularitou príliš nezaostáva za legendárnym Counter Strike. Spolu s viacerými hráčmi musíte vyčistiť mesto od zombiekov a dostať sa až k záchrannej helikoptére.

Jednotlivé mapy na seba nadväzujú a vy spolu skrátka budete musieť spolupracovať. Na rozdiel od predchádzajúcich hier ide skôr o oddychovku, pri ktorej nebudete musieť príliš trápiť svoje mozgové závity. To jej ale nič neuberá na zábavnosti. 

Hra sa pred pár týždňami sa dočkala masívneho updatu, ktorý pridal vyše 20 nových survival máp!

Dead Trigger 2 (Android, iOS)

Prostou strieľačkou proti zombies je aj Dead Trigger 2, len s tým rozdielom, že si ho užijete úplne zadarmo a na mobilných telefónoch s Androidom alebo iOS

Všetko teda ovládate pomocou pohybových senzorov a svojich prstov. Pri srdci vás možno zahreje, že ide o svetoznámy titul zo susednej Českej republiky.

Všetky vybrané hry si stiahnete vďaka spoľahlivému optickému internetu od SWANu. Základný balíček môže byť váš už od 9,99 eur mesačne


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií