SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

3 mesiace novej telky za polovicu? Jedine so SWANom

Centrom domácnosti môže byť kuchyňa, krb alebo obývačka s veľkým gaučom. Pre chvíle oddychu k nej určite patrí aj veľký televízor s poriadnou porciou tých správnych TV staníc. 

Ide totiž o najľahšiu cestu, ako si užiť dobré filmy, skvelú zábavu aj napätie športových prenosov. 

Ako si však vybrať toho správneho poskytovateľa televízneho vysielania? Frčí ešte satelit, alebo všetko obslúži rýchle internetové pripojenie? 

Televízia od SWANu pre TV, mobil aj počítač

B je správne! Nechcete sa predsa limitovať len na jednu klasickú televíznu obrazovku. Tam je SWAN Televízia dostupná prostredníctvom klasického set-top-boxu. 

Pridávame ale aj moderné spôsoby, ako sa doma nehádať nad výberom toho správneho programu. Vysielanie ktorejkoľvek zo staníc si totiž môžete naladiť aj cez web, alebo mobilnú aplikáciu pre smartfóny s iOS a Androidom

Volko

Výhodou je parádne rozhranie, ktoré hneď ponúka náhľad na tie najsledovanejšie relácie a programy, ale aj 7-dňový archív, vďaka ktorému si môžete vysielanie kedykoľvek zastaviť a “pretočiť” naspäť. To vám satelit alebo anténa neponúknu.

Až do konca septembra navyše môžete Digitálnu TV od SWANu získať so zľavou až 50 % na prvé tri mesiace.

Stačí si len vybrať ten správny balíček

Základná Digitálna TV S vás tak so zľavou vyjde len na 3,99 eur mesačne. Môžete sa spoľahnúť, že tam nájdete všetky obľúbené slovenské a české stanice, ako napríklad Jednotku, Dvojku a Trojku RTVS, Markízu, Joj, Joj Plus, Doma, Dajto, Primu Plus či ČT 1 a ČT 2.

Vyššia Digitálna TV M má už viac než 60 kanálov a medzi nimi aj filmový kanál Filmbox alebo detskú stanicu Minimax pre tých najdôležitejších divákov. 

Užijú si ale aj milovníci dokumentov (Spektrum HD, Discovery HD) a športu vďaka Eurosportu 1 a 2. Tam môžete ešte pár dní sledovať cyklistickú Vueltu a neskôr v septembri aj svetový šampionát, kde sa Peter Sagan bude lúčiť s tímom Bora. 

Digitálna TV L poteší viacerými detskými kanálmi a filmových nadšencov stanicou AMC alebo pre Slovensko unikátnym CS Film, ktorá sa špecializuje na staršie české, slovenské a česko-slovenské celovečerné filmy, ktoré sa inde medzi masovú hollywoodsku produkciu pretlačia snáď len cez Vianoce. 

Športový fanúšik zas bude verný staniciam Sport 1 a Sport 2, ktoré vysielajú preteky Formuly 1 so slovenským alebo českým komentárom. 

Pre ultimátnych televíznych maniakov je tu aj balíček TV XL, ktorý má viac než 111 kanálov. Je tak jasné, že tam nájdete naozaj všetko, čo by ste mohli chcieť. 

Televízne kanály swan - zoznam

SWAN GO pre každého, kto chce telku aj v mobile

Našu televíziu ale môžete mať vždy so sebou aj mimo svojej obývačky. Presne na to slúži aplikácia SWAN GO pre Android alebo iOS

Stanice tak môžete pozerať aj na mobile či tablete. Aj tu je dostupné pretáčanie relácií, prípadne archív a možnosť nahrávania vysielania, ktoré sa uloží až na 30 dní. 

Prehľadná domovská obrazovka vám pomôže nájsť ten správny program, takže ho už nikdy nebudete musieť hľadať v časopisoch či papierových novinách. 

SWAN GO

SWAN GO aj pre smart TV

Nepáči sa vám ďalší kus elektroniky v podobe set-top-boxu? Otravuje vás ďalšie diaľkové ovládanie na stole? 

Aplikáciu SWAN GO si môžete nainštalovať aj do niektorých z novších smart televízorov. Spoľahnúť sa na ňu môžu napríklad majitelia zariadení od Samsungu a LG. 

V menu televízora si tak vyberiete SWAN GO a cez internet pozeráte ktorúkoľvek stanicu tak, ako keby to bol Netflix či YouTube.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií